Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
12.04 Rozstrzygnięcia XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 12.04 Nowe opony dla elektryków od włoskiego producenta wchodzą na rynek 11.04 Wyniki finansowe Auto Partner SA – dystrybutor poprawił własny rekord 11.04 Jak produkowane są części regenerowane? Kampania FAAS Forum. 11.04 Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

Producenci części i dystrybutorzy

Ile kosztuje serwis klimatyzacji? Znamy ceny z polskich warsztatów.

Jakie stawki za diagnostykę, serwis i odgrzybianie układu klimatyzacji ustalają polskie warsztaty? W którym regionie kraju jest najtaniej, a gdzie najdrożej? Jaki procent warsztatów obsługuje auta z tzw. „nowym czynnikiem” chłodniczym? Odpowiedzi na te i inne pytania przedstawiamy poniżej.

Problem głośnej pracy w układzie przeniesienia napędu [FILM]

Jakie są przyczyny objawów głośnej pracy podczas eksploatacji zespołów sprzęgła zamontowanego na dwumasowym kole zamachowym? Firma Schaeffler prezentuje w swoim filmie, jak temu zapobiec i co za to odpowiada.

Nowe produkty od Arnott już dostępne na rynku!

Firma Arnott wprowadziła do swojej oferty nowe produkty. W poniższym artykule prezentujemy przegląd dostępnych nowości na aftermarket.

MotoFocus TV: Zawieszenie kampera budowanego na bazie dostawczaka

Ceny fabrycznie nowych kamperów są astronomiczne. Nie dziwi zatem powszechny trend przebudowywania standardowych pojazdów dostawczych, by spełniały funkcje kampervanów. O czy nie należy zapominać w trakcie takiego procesu? M.in. o zawieszeniu. To od „busa” nie jest przystosowane do obciążeń, którym poddawane są kampery.

Już w kwietniu światło dzienne ujrzy nowa generacja urządzeń diagnostycznych

Najnowsza generacja urządzeń do diagnostyki samochodowej zaprezentowana przez MAHLE zostanie wprowadzona na rynek jeszcze w tym miesiącu. Jakie funkcje będzie oferować?

Szkolenia Marelli – kwiecień, maj i czerwiec

Prezentujemy grafik szkoleń zaplanowany przez firmę Marelli Aftermarket Poland na  kwiecień, maj oraz czerwiec. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

MAHLE i HELLA sfinalizowały transakcję sprzedaży jednej ze swoich spółek

MAHLE i HELLA pomyślnie zakończyły dziś sprzedaż swoich 50-procentowych udziałów w spółce Behr-Hella Thermocontrol („BHTC”) na rzecz AUO Corporation.

Rodzina lamp warsztatowych Philips Xperion powiększa się

Do szerokiej gamy oświetlenia dla warsztatów samochodowych dołącza nowy model Philips z serii Xperion. Najnowsza lampa wyposażona jest w praktyczne funkcje.