Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
15:25 Spotkanie kluczowych graczy przemysłu motoryzacyjnego odbyło się w Warszawie 10:51 Zeroemisyjna produkcja opon. Gigant z branży testuje nową technologię. 14.06 Konkurs Niterra – wyniki 14.06 Nigdy więcej “elektryka”. To badanie zweryfikowało zdanie wielu kierowców. 14.06 Co zrobić, kiedy skrzynia biegów DSG w VW Golf Plus źle zmienia biegi?

Mewa

Różne rodzaje odzieży roboczej w ofercie Mewy

Firma Mewa w swojej ofercie prezentuje nową kolekcję Basics, która umożliwia łączenie ze sobą różnych elementów odzieży.

Nowy katalog firmy Mewa z produktami BHP dla warsztatów, serwisów i zakładów produkcyjnych

Mewa rozszerzyła swoją ofertę artykułów z zakresu bhp. Na 330 stronach nowego katalogu tej firmy znaleźć można dobrze znane produkty, ale również wiele nowych artykułów różnych producentów.

Funkcjonalna odzież do pracy w gorące dni

Wysokie temperatury panujące latem są uciążliwe podczas pracy. Rozwiązaniem na gorące dni może być odzież funkcjonalna. Firma Mewa opracowała na nowo dwa klasyczne elementy kolekcji Basics: t-shirt i koszulkę polo, wykorzystując innowacyjną technologię tkanin. Ta oddychająca odzież oferowana jest w serwisie usług tekstylnych.

Marka Mewa odświeża wizerunek

Mewa, firma działająca w obszarze usług tekstylnych, prezentuje swój nowy wizerunek marki. Nowy Corporate Design firmy opracowany został przez agencję Martin et Karczinski z Monachium. Ta agencja, zajmująca się strategią marki, designem i transformacją, specjalizuje się w adaptacji wymiaru oddziaływania firm, treści, formy i stylu marki do ich tożsamości.

Odzież warsztatowa w ofercie firmy MEWA

Kolekcje odzieży roboczej MEWA DYNAMIC Construct, DYNAMIC Industry czy też MEWA Move przeznaczone są dla pracowników różnych branż. Użytkownik ma do dyspozycji szeroki wybór t-shirtów i koszulek MEWA BASICS.  Wraz z nadejściem lata i pojawieniem się wysokich temperatur koniecznością staje się zamiana kurtki i długich spodni na przewiewne t-shirty i robocze szorty.

Pakiet zapoznawczy czyściw MEWA – testy przed zakupem usługi

Usługa MEWA „textilsharing” zakłada stosowanie czyściw wielokrotnego użytku do czyszczenia maszyn i urządzeń w zakładach i warsztatach. Wszystkim tym, którzy chcieliby wypróbować system wynajmu czyściw, MEWA oferuje tzw. pakiet zapoznawczy.

MEWA przejmuje firmę RS Kunststoff

Przedsiębiorstwo RS Kunststoff GmbH z Hanau zostało sprzedane firmie MEWA Textil-Service i tym samym stało się w stu procentach firmą-córką Grupy MEWA. Obie firmy od ponad 20 lat łączą dobre relacje biznesowe, bowiem firma z Hanau, specjalizująca się w technologii wytłaczania i formowania tworzyw sztucznych, produkuje również pojemniki SaCon, które stanowią istotny element systemu usług […]

MEWA otrzymała statuetki w konkursach marketingowych

Strategia marketingowa firmy MEWA okazała się przekonująca dwukrotnie – jury konkursu Effie Awards i konkursu BoB-Awards przyznały firmie brązową statuetkę za aktualną kampanię marketingową.

Nowy katalog odzieży roboczej MEWA

W swoim najnowszym katalogu MEWA prezentuje zaktualizowaną ofertę ubrań roboczych i artykułów bhp. Stanowią one uzupełnienie palety produktów, które można wynająć od firmy.