Menu

Mewa

Nowy katalog firmy Mewa z produktami BHP dla warsztatów, serwisów i zakładów produkcyjnych

Mewa rozszerzyła swoją ofertę artykułów z zakresu bhp. Na 330 stronach nowego katalogu tej firmy znaleźć można dobrze znane produkty, ale również wiele nowych artykułów różnych producentów.

Funkcjonalna odzież do pracy w gorące dni

Wysokie temperatury panujące latem są uciążliwe podczas pracy. Rozwiązaniem na gorące dni może być odzież funkcjonalna. Firma Mewa opracowała na nowo dwa klasyczne elementy kolekcji Basics: t-shirt i koszulkę polo, wykorzystując innowacyjną technologię tkanin. Ta oddychająca odzież oferowana jest w serwisie usług tekstylnych.

Marka Mewa odświeża wizerunek

Mewa, firma działająca w obszarze usług tekstylnych, prezentuje swój nowy wizerunek marki. Nowy Corporate Design firmy opracowany został przez agencję Martin et Karczinski z Monachium. Ta agencja, zajmująca się strategią marki, designem i transformacją, specjalizuje się w adaptacji wymiaru oddziaływania firm, treści, formy i stylu marki do ich tożsamości.

Odzież warsztatowa w ofercie firmy MEWA

Kolekcje odzieży roboczej MEWA DYNAMIC Construct, DYNAMIC Industry czy też MEWA Move przeznaczone są dla pracowników różnych branż. Użytkownik ma do dyspozycji szeroki wybór t-shirtów i koszulek MEWA BASICS.  Wraz z nadejściem lata i pojawieniem się wysokich temperatur koniecznością staje się zamiana kurtki i długich spodni na przewiewne t-shirty i robocze szorty.

Pakiet zapoznawczy czyściw MEWA – testy przed zakupem usługi

Usługa MEWA „textilsharing” zakłada stosowanie czyściw wielokrotnego użytku do czyszczenia maszyn i urządzeń w zakładach i warsztatach. Wszystkim tym, którzy chcieliby wypróbować system wynajmu czyściw, MEWA oferuje tzw. pakiet zapoznawczy.

MEWA przejmuje firmę RS Kunststoff

Przedsiębiorstwo RS Kunststoff GmbH z Hanau zostało sprzedane firmie MEWA Textil-Service i tym samym stało się w stu procentach firmą-córką Grupy MEWA. Obie firmy od ponad 20 lat łączą dobre relacje biznesowe, bowiem firma z Hanau, specjalizująca się w technologii wytłaczania i formowania tworzyw sztucznych, produkuje również pojemniki SaCon, które stanowią istotny element systemu usług […]

MEWA otrzymała statuetki w konkursach marketingowych

Strategia marketingowa firmy MEWA okazała się przekonująca dwukrotnie – jury konkursu Effie Awards i konkursu BoB-Awards przyznały firmie brązową statuetkę za aktualną kampanię marketingową.

Nowy katalog odzieży roboczej MEWA

W swoim najnowszym katalogu MEWA prezentuje zaktualizowaną ofertę ubrań roboczych i artykułów bhp. Stanowią one uzupełnienie palety produktów, które można wynająć od firmy.

Nowa aplikacja firmy MEWA

Kontrolę odzieży roboczej używanej przez pracowników umożliwia klientom firmy MEWA od tej chwili nowa aplikacja „MEWA ME“. Dzięki niej można przesłać firmie preferencje dotyczące napraw odzieży, a także rozmiary potrzebnej odzieży.