Promocje u dystrybutorów

Bądź na bieżąco, śledząc aktualne promocje dystrybutorów części motoryzacyjnych. Akcje promocyjne organizują także producenci części oraz wyposażenia warsztatowego. Informujemy o najciekawszych ofertach dla warsztatów.

Black Friday na Felgeo.pl

W związku z wyprzedażowym dniem Black Friday, firma Felgeo.pl przygotowała własną promocję na felgi aluminiowe marki Carbonado.

Promocja RAVENOL u dystrybutorów

Jeszcze do końca listopada klienci kupujący oleje RAVENOL u swoich dystrybutorów mogą zdobyć 2. część podręcznika z instrukcjami serwisu ASB oraz baner reklamowy.

Trwa loteria sieciowa!

Do końca roku trwa loteria sieciowa dla klientów, naprawiających pojazdy w serwisach należących do sieci warsztatowych: Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium lub Perfect Service. Czekają na nich cenne nagrody.

Ostatnie dni multipromocji AVANTI w Inter Parts

To już ostatnia prosta wyścigu po zaproszenia na wyjazd promocyjno-szkoleniowy do Val di Sole. Tylko do 10 listopada w Inter Parts trwa mulitpromocja AVANTI!, w której uczestnicy rywalizują o wycieczkę do włoskiego kurortu narciarskiego.

Dwie nowe, jesienne promocje w Auto Partner SA

Z dniem 3 listopada w Auto Partner SA ruszyły dwie nowe promocje skierowane dla klientów dystrybutora.

Promocja na sprzęgła Valeo

Ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner SA oraz Valeo.

Programator TPMS za darmo? Tylko w FELGEO.PL

Przekonaj się o niezawodności naszych produktów i już dziś wymień swój programator czujników TPMS na zupełnie nowe urządzenia marki CUB.

Nowa promocja MaXgear w Auto Partner SA

W Auto Partner SA uruchomiona została nowa promocja pt. „Zadbaj o zawieszenie z MaXgear”. Wziąć w niej udział może każdy klient dystrybutora.

Promocyjne zestawy Liqui Moly

Firma Liqui Moly uruchomiła promocję na olej serii Top Tec w beczkach 60 i 205 litrów. U dystrybutorów można już szukać beczek, do których za 1 PLN można otrzymać zestaw 5 produktów serii Pro-line.

Wyjazd do Australii nagrodą w promocji

„Tajemnicza Australia” to nowa multibrandowa promocja sprzedażowa Inter-Team. Nagrodą główną jest wyjazd na konferencję szkoleniową do Australii we wrześniu 2018 r. Do wygrania jest także ponad 1300 artykułów z kategorii wyposażenie warsztatowe dostępne w ofercie Inter-Team.