Informacje

Konkurs Hengst Filter: do wygrania zestaw gadżetów z jesienno-zimową kurtką!

W ostatniej publikacji rozważaliśmy ekologiczne i ekonomiczne aspekty interwałów wymiany oleju oraz korzyści ze skracania tego interwału. Teraz chcielibyśmy poznać Wasze zdanie i doświadczenia związane z tym zagadnieniem.

Rusza rejestracja na Kongres SDCM

Rejestracja uczestników na organizowany przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) XVI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego właśnie wystartowała. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 8-9 grudnia w Warszawie w Hotelu Sound Garden.

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość badań emisji

Pomiary emisji spalin stanowią obecnie podstawowy element badań technicznych w wielu krajach, a w przyszłości będą one prawdopodobnie bardziej rygorystyczne. W niniejszym artykule zespół Autodata analizuje historię badań emisji i kierunek, w jakim będą prawdopodobnie ewoluowały.

Ogólnopolska konferencja NexusAuto 2021

W hotelu Natural Hotel w Warlitach Wielkich niedaleko Ostródy odbyła się ogólnopolska konferencja sieci NexusAuto. Wzięła w niej udział większość właścicieli i zarządców warsztatów należących do sieci, przedstawiciele największych światowych producentów części samochodowych i wyposażenia warsztatów oraz szeroka reprezentacja dystrybutorów.

Wizyta w centrum badawczo-rozwojowym Aptiv w Krakowie

Jedno z najważniejszych centr badawczych producenta kluczowych rozwiązań dla automatyzacji jazdy i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa znajduje się w Polsce. Podkrakowski obiekt Aptiv zazwyczaj jest zamknięty dla prasy. Przedstawiamy dziś zatem wyjątkowo ekskluzywny materiał.