Menu

Szkolenia

Szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl: Pompy wody i inteligentne układy chłodzenia

Zapraszamy na szkolenie online, przygotowane dla naszych Czytelników przez firmę Schaeffler. Poprowadzi je ekspert techniczny firmy – Jerzy Horbaty.

Marelli – szkolenia w marcu, kwietniu i maju

Firma Marelli Aftermarket Poland przygotowała terminarz szkoleń na marzec, kwiecień i maj. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik na marzec i kwiecień

Firma StachuraSzkolenia opublikowała wiosenny terminarz swoich szkoleń. Na marzec i kwiecień przygotowana jest długa lista propozycji, których szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Szkolenie techniczne Valeo: sygnał PWM – wykłady, cz. I

Już 16 marca br. odbędzie się pierwsza część szkolenia online Valeo, dotyczącego wszelkich czujników jakie są stosowane w pojazdach.

Akademia Oponiarska PZPO – nowe szkolenia

Akademia Praktycznych Umiejętności to eksperci w dziedzinie układów mechanicznych i elektrycznych pojazdów oraz wiodący zespół szkoleniowy dla producentów samochodów i ASO. Teraz dołączają do grona partnerów Akademii Oponiarskiej PZPO.

Grafik szkoleń BETiS – Marzec

Przedstawiamy grafik szkoleń firmy BETiS na marzec. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Bosch – harmonogram szkoleń w marcu

Firma Bosch opublikowała listę swoich szkoleń w marcu. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Triscan – terminarz szkoleń

Firma Triscan opublikowała daty i miejsca prezentacji napraw odprysków na pierwsze półrocze 2023. Dodatkowe szczegóły podane są w poniższej tabeli

Szkolenia Marelli w lutym

Firma Marelli Aftermarket Poland opublikowała harmonogram swoich szkoleń w lutym. Nowością w ofercie są szkolenia z dwusprzęgłowej skrzyni automatycznej DSG. Z agendą nowej pozycji w ofercie można się zapoznać pod tabelą, zawierającą wszystkie szczegóły odnośnie terminarza.

Bosch – harmonogram szkoleń w lutym

Firma Bosch opublikowała listę swoich szkoleń w lutym. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Sprawdź aktualny harmonogram szkoleń dla warsztatów motoryzacyjnych