Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
17.07 Zanieczyszczenia w układzie hydraulicznym sprzęgła: skutki oraz jak im zapobiec [FILM] 17.07 Poszerzona oferta podnośników szyb znanego producenta 17.07 Tesla model Y: woda w kabinie w okolicach nóg pasażera. Co jest przyczyną? 17.07 Aftermarket znów się jednoczy. Pojawił się wspólny cel! 17.07 Wielka Wyprawa Maluchów zakończona. Czy uda się osiągnąć cel?

Szkolenia

Szkolenia Marelli – wakacje i wrzesień 2024

Przedstawiamy harmonogram szkoleń zaplanowanych na lipiec, sierpień i wrzesień przez Marelli Aftermarket Poland. Wszystkie szczegóły są widoczne w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy BETiS – lipiec 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na lipiec. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Szkolenie online na temat filtrów kabinowych

Zapraszamy na szkolenie online, przygotowane dla naszych Czytelników przez firmę MAHLE. Poprowadzi je Maciej Hadryś, Kierownik Działu Technicznego MAHLE Aftermarket.

Szkolenia Marelli – czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień 2024

Prezentujemy grafik szkoleń zaplanowany przez firmę Marelli Aftermarket Poland na czerwiec, lipiec, sierpień oraz wrzesień. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Szkolenia Bosch – czerwiec 2024

Bosch opublikował terminarz swoich szkoleń na czerwiec. Spis przygotowanych propozycji przedstawiono w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik szkoleń na czerwiec, lipiec i sierpień

Firma StachuraSzkolenia opublikowała terminarz swoich szkoleń na czerwiec, lipiec i sierpień. Spis przygotowanych propozycji przedstawiono w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy BETiS – czerwiec 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na czerwiec. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Szkolenia Marelli – maj i czerwiec 2024

Prezentujemy grafik szkoleń zaplanowany przez firmę Marelli Aftermarket Poland na maj i czerwiec. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Szkolenia Bosch – maj 2024

Bosch opublikował terminarz swoich szkoleń na maj. Spis przygotowanych propozycji przedstawiono w poniższej tabeli.

Sprawdź aktualny harmonogram szkoleń dla warsztatów motoryzacyjnych