Menu

Szkolenia

Bosch – szkolenia w czerwcu

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń w czerwcu. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Grafik szkoleń BETiS – Czerwiec 2023

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń firmy BETiS na czerwiec 2023. W tym miesiącu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Marelli – szkolenia w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu

Grafik szkoleń firmy Marelli Aftermarket Poland został przygotowany na najbliższe miesiące – maj, czerwiec, lipiec oraz sierpień. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik na maj, czerwiec i lipiec

Firma StachuraSzkolenia opublikowała letni terminarz swoich szkoleń. Na maj, czerwiec i lipiec przygotowana jest długa lista propozycji, których szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Bosch – szkolenia w maju

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń w maju. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Grafik szkoleń BETiS – Maj 2023

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń firmy BETiS na maj 2023. W kwietniu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Marelli – szkolenia w kwietniu, maju i czerwcu

Firma Marelli opublikowała harmonogram swoich szkoleń technicznych na kwiecień, maj i czerwiec. Wszelkie szczegóły zawiera poniższa tabela.

Bosch – szkolenia w kwietniu

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń w kwietniu. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Szkolenie online na temat remontów silników spalinowych

Zapraszamy na szkolenie online, przygotowane dla naszych Czytelników przez firmę MAHLE. Poprowadzi je Maciej Hadryś, Kierownik Działu Technicznego MAHLE Aftermarket.

Grafik szkoleń BETiS – Kwiecień 2023

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń firmy BETiS na kwiecień 2023. W kwietniu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli. Data Temat Miejsce Zapisy Cena netto Kwiecień 2023 03‑04 IV 09:00‑17:00 Diagnostyka samochodowa w standardzie Pass-Thru Euro 5/Euro 6 marki VW, Audi, Seat, Skoda […]

Sprawdź aktualny harmonogram szkoleń dla warsztatów motoryzacyjnych