Menu

Szkolenia

Triscan – terminarz szkoleń

Firma Triscan opublikowała daty i miejsca prezentacji napraw odprysków na pierwsze półrocze 2023. Dodatkowe szczegóły podane są w poniższej tabeli

Szkolenia Marelli w lutym

Firma Marelli Aftermarket Poland opublikowała harmonogram swoich szkoleń w lutym. Nowością w ofercie są szkolenia z dwusprzęgłowej skrzyni automatycznej DSG. Z agendą nowej pozycji w ofercie można się zapoznać pod tabelą, zawierającą wszystkie szczegóły odnośnie terminarza.

Bosch – harmonogram szkoleń w lutym

Firma Bosch opublikowała listę swoich szkoleń w lutym. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Grafik szkoleń BETiS – Luty

Przedstawiamy grafik szkoleń firmy BETiS na luty. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik na I kwartał 2023 r.

Firma StachuraSzkolenia opublikowała pierwszy w tym roku grafik swoich szkoleń. Najnowszy terminarz zawiera wszystkie spotkania organizowane w pierwszym kwartale 2023 r.

Grafik szkoleń BETiS – Styczeń

Znamy już grafik szkoleń firmy BETiS na styczeń. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Marelli – szkolenia w styczniu i lutym

Znany jest już harmonogram szkoleń Marelli w styczniu i lutym. Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursach zachęcamy do zapoznania się z poniższą tabelą.

Grafik szkoleń BETiS – Grudzień

Znamy już grudniowy grafik szkoleń firmy BETiS. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grudniowe szkolenia Bosch

Firma Bosch przygotowała grafik ostatnich w tym roku szkoleń dla mechaników. Szkolenia odbywają się w Centrum Szkoleniowym w Warszawie. Wszelkie szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grudniowe szkolenia Marelli

Firma Marelli opublikowała terminarz ostatnich w tym roku szkoleń. Wszystkie informacje dostępne są w poniższej tabeli.

Sprawdź aktualny harmonogram szkoleń dla warsztatów motoryzacyjnych