Menu

Szkolenia

Grafik szkoleń BETiS – Październik 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na październik. W tym miesiącu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Valeo organizuje szkolenia dotyczące elektromobilności

Firma Valeo zaprasza na serię webinarów dotyczących pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Podczas spotkań, ekspert techniczny przybliży zagadnienia z tematyki elektromobilności.

Na platformie e-learningowej DENSO dostępne jest nowe szkolenie dotyczące wycieraczek PowerEdge

Na platformie e-learningowej DENSO Technic pojawiło się nowe szkolenie techniczne poświęcone wycieraczkom PowerEdge. Udział w szkoleniu – podobnie jak w pozostałych kursach technicznych DENSO – jest bezpłatny.

StachuraSzkolenia – grafik na wrzesień, październik i listopad

Firma StachuraSzkolenia opublikowała jesienny terminarz swoich szkoleń. Na wrzesień październik i listopad przygotowana jest długa lista propozycji, których szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Bosch – szkolenia we wrześniu

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń we wrześniu. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Grafik szkoleń BETiS – Wrzesień 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na wrzesień. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale dwa wydarzenia będą przeprowadzone on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Marelli – szkolenia w sierpniu i wrześniu

Grafik przedstawia szkolenia organizowane przez firmę Marelli Aftermarket Poland w drugiej połowie sierpnia oraz we wrześniu. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Sierpień 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na sierpień. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale dwa wydarzenia będą przeprowadzone on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Marelli – szkolenia w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku

Grafik przedstawia szkolenia organizowane przez firmę Marelli Aftermarket Poland w najbliższym czasie – pod koniec lipca, w sierpniu, wrześniu oraz na początku października. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik na lipiec, sierpień i wrzesień

Firma StachuraSzkolenia opublikowała letni terminarz swoich szkoleń. Na lipiec, sierpień i wrzesień przygotowano listę propozycji, których szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Sprawdź aktualny harmonogram szkoleń dla warsztatów motoryzacyjnych