Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
21.06 XVIII konferencja “Stacje Kontroli Pojazdów – 2024” – relacja 21.06 Nowe amortyzatory dla Volkswagenów T5, T6 i T6.1 21.06 Czy zbiornik LPG może ulec uszkodzeniu? Co ile wymieniać zbiornik LPG? 21.06 Podkład epoksydowy: jakie ma właściwości i kiedy go stosować? 20.06 Duet znanych aktorów w nowej kampanii sieci warsztatowej

Szkolenia

Bosch – szkolenia we wrześniu

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń we wrześniu. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Grafik szkoleń BETiS – Wrzesień 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na wrzesień. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale dwa wydarzenia będą przeprowadzone on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Marelli – szkolenia w sierpniu i wrześniu

Grafik przedstawia szkolenia organizowane przez firmę Marelli Aftermarket Poland w drugiej połowie sierpnia oraz we wrześniu. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Sierpień 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na sierpień. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale dwa wydarzenia będą przeprowadzone on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Marelli – szkolenia w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku

Grafik przedstawia szkolenia organizowane przez firmę Marelli Aftermarket Poland w najbliższym czasie – pod koniec lipca, w sierpniu, wrześniu oraz na początku października. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik na lipiec, sierpień i wrzesień

Firma StachuraSzkolenia opublikowała letni terminarz swoich szkoleń. Na lipiec, sierpień i wrzesień przygotowano listę propozycji, których szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Lipiec 2023

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń firmy BETiS na lipiec 2023. W tym miesiącu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Marelli – szkolenia w czerwcu, lipcu i sierpniu

Grafik przedstawia szkolenia organizowane przez firmę Marelli Aftermarket Poland w najbliższych miesiącach – czerwcu, lipcu oraz sierpniu. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Bosch – szkolenia w czerwcu

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń w czerwcu. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Grafik szkoleń BETiS – Czerwiec 2023

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń firmy BETiS na czerwiec 2023. W tym miesiącu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Sprawdź aktualny harmonogram szkoleń dla warsztatów motoryzacyjnych