Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
17.07 Zanieczyszczenia w układzie hydraulicznym sprzęgła: skutki oraz jak im zapobiec [FILM] 17.07 Poszerzona oferta podnośników szyb znanego producenta 17.07 Tesla model Y: woda w kabinie w okolicach nóg pasażera. Co jest przyczyną? 17.07 Aftermarket znów się jednoczy. Pojawił się wspólny cel! 17.07 Wielka Wyprawa Maluchów zakończona. Czy uda się osiągnąć cel?

Wyposażenie warsztatowe

Poszerzona oferta podnośników szyb znanego producenta

Kolejne podnośniki szyb znanego producenta części zamiennych. Oferta obejmuje już ponad 1900 referencji.

Na targach Automechanika Frankfurt swoją ofertę zaprezentuje Grupa Nexion

Nexion Group to firma zajmująca się wyposażeniem warsztatowym i oprogramowaniem dla branży napraw i konserwacji samochodów, znajdzie się w gronie wystawców podczas tegorocznych targów Automechanika Frankfurt.

Nowe narzędzie do naprawy Porsche w ofercie marki Castex

Firma Castex rozszerza swoje portfolio. Tym razem do oferty wprowadzono zestaw przeznaczony do blokowania i ustawiania rozrządu w silnikach marki Porsche 3,0/3,6.

Mała ładowarka, a duży akumulator. Czy takie ładowanie zepsuje baterię?

Ładowanie dużego akumulatora małą ładowarką jest niebezpieczne? A co w przypadku odwrotnej sytuacji, bardzo mocnego prostownika i niewielkiej baterii?

Kolejna edycja MILWAUKEE® Tour – znamy datę

Już wkrótce rozpocznie się w Polsce kolejna edycja MILWAUKEE® Tour 2024. Seria wydarzeń zorganizowanych dla profesjonalistów oraz pasjonatów narzędzi i elektronarzędzi, będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami znanego producenta. Akcja swoim zasięgiem obejmie ponad 20 miast w Polsce. Nasz kraj jest jednym z europejskich przystanków wielkiej trasy, która po drodze odwiedzi również Czechy, […]

Premiera nowej lampy warsztatowej

Under Bonnet 6100 to nowa lampa warsztatowa z oferty jednego z wiodących producentów oświetlenia. Jest to trzecia lampa z rodziny Philips „Under Bonnet”, do wygodnego podczepiania pod maską samochodu.

Różne rodzaje odzieży roboczej w ofercie Mewy

Firma Mewa w swojej ofercie prezentuje nową kolekcję Basics, która umożliwia łączenie ze sobą różnych elementów odzieży.

Wiemy jaką cechę urządzeń do klimatyzacji warsztaty cenią sobie najbardziej

Zakup urządzenia do obsługi samochodowych układów klimatyzacji nie jest małą inwestycją. Stąd też wybór odpowiedniego urządzenia jest kluczowy. Na jakie cechy maszyn do klimatyzacji zwracają uwagę przedstawiciele warsztatów, planując zakupy? Czy wybrane urządzenia służą warsztatom przez długi czas?

Nowy interfejs diagnostyczny do samochodów elektrycznych trafił na rynek europejski

E-HEALTH Charge to nazwa nowoczesnego urządzenia przeznaczonego do kompleksowej diagnostyki i obsługi baterii wysokiego napięcia w samochodach elektrycznych. Posłuży ono zarówno do diagnostyki jak i ładowania samochodów elektrycznych w warsztatach niezależnie od marki.

Wyposażenie warsztatowe to ważny segment rynku usług warsztatowych. Czytaj o nowościach w segmencie wyposażenia warsztatowego, znajdź promocje na maszyny oraz narzędzia. Sprawdź ofertę producentów wyposażenia warsztatu.