Menu

Wyposażenie warsztatowe

Jakie meble wybrać do zabudowy busa pod mobilny warsztat?

Odpowiednia zabudowa warsztatowa mobilnego serwisu samochodowego to klucz do wydajnej i przyjemnej pracy. Rynek zabudów obfituje w najróżniejsze rozwiązania dla wielu różnych branż. Jakie więc meble wybrać, aby praca mobilnego mechanika samochodowego była efektywna?

Test akumulatorowych kluczy udarowych E-Lion od Magneti Marelli – podsumowanie

Przez ostatnie tygodnie, w zaprzyjaźnionym z naszą redakcją warsztacie pracowały najnowsze narzędzia, wprowadzane do oferty marki Magneti Marelli. Trzy klucze udarowe zasilane bateryjnie, a więc rodzina E-Lion, zostały poddane sprawdzeniu w realnych, docelowych warunkach eksploatacji. Do czego konkretnie je wykorzystywano? Jak się spisały? Ile kosztują? Jakie opinie na ich temat mają mechanicy? Odpowiedzi poniżej.

Rękawice ochronne – jakie są ich rodzaje i które wybrać?

Rękawice ochronne odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa w różnych środowiskach pracy. Jednakże wybór odpowiedniego produktu może stanowić wyzwanie, biorąc pod uwagę różnorodność materiałów, konstrukcji i zastosowań. Czym zatem należy kierować się podczas zakupu rękawic ochronnych?

Jak działają myjki do kół i kto powinien rozważyć inwestycję w takie urządzenie?

Myjki do kół to urządzenia, które umożliwiają łatwe umycie ubrudzonego koła przy okazji serwisu ogumienia. Mimo że nie są one podstawowym wyposażeniem warsztatów zajmujących się wulkanizacją, to ich popularność stale rośnie. Czy każdy serwis wulkanizacyjny powinien posiadać myjkę do kół?

Opel Mokka – problem z hałasującymi reflektorami LED

Dosyć często kierowcy Opla Mokky skarżą się na występujące w tym pojeździe błędy. Konkretnie chodzi tutaj o adaptacyjne reflektory LED, które nadmiernie hałasują po włączeniu zapłonu w samochodzie. 

Nie żyje Marek Jankowski – założyciel i prezes Werther International Polska

Firma Werther, dystrybutor wyposażenia i urządzeń dla warsztatów samochodowych, poinformowała w mediach społecznościowych o śmierci Marka Jankowskiego – założyciela polskiej spółki Werther International oraz jej wieloletniego prezesa.

Zapchany filtr DPF a wyniki kontroli emisji spalin. Na co zwrócić uwagę?

Aby diesle spełniające normę Euro 6 były dobrze przygotowane do bardziej rygorystycznej kontroli emisji spalin, warsztaty i właściciele pojazdów powinni zwrócić uwagę na kilka kwestii.

Wyposażenie warsztatowe to ważny segment rynku usług warsztatowych. Czytaj o nowościach w segmencie wyposażenia warsztatowego, znajdź promocje na maszyny oraz narzędzia. Sprawdź ofertę producentów wyposażenia warsztatu.