Menu

Wyposażenie warsztatowe

Nowości, które poprawią widoczność i ułatwią pracę w warsztacie

Philips rozbudowuje swoją gamę produktów z serii Xperion. Nowe bezprzewodowe lampy warsztatowe, to nie tylko klasyczne urządzenia do trzymania w ręce. Producent postawił również na bardziej niekonwencjonalne rozwiązania, które pozwalają oświetlić całe stanowisko pracy, lub jakiś jego fragment. Nowe lampy Xperion Philips mają również kilka dodatkowych funkcji, które mogą być użyteczne podczas pracy.

Nadchodzące wyzwania dla warsztatów samochodowych – wywiad ze Stefanem van Dalenem z HELLA

Ewolucja napędów pojazdów, rosnąca rola systemów ADAS i większa różnorodność na rynku produkcji samochodów to jedne z najważniejszych wyzwań, z którymi niebawem zmierzą się warsztaty samochodowe. Jak przygotować się na nadchodzące zmiany? Zapytaliśmy o to Stefana van Dalena – dyrektora zarządzającego jednostki biznesowej „Lifecycle Solutions” w firmie HELLA.

Funkcjonalna odzież do pracy w gorące dni

Wysokie temperatury panujące latem są uciążliwe podczas pracy. Rozwiązaniem na gorące dni może być odzież funkcjonalna. Firma Mewa opracowała na nowo dwa klasyczne elementy kolekcji Basics: t-shirt i koszulkę polo, wykorzystując innowacyjną technologię tkanin. Ta oddychająca odzież oferowana jest w serwisie usług tekstylnych.

Marelli – szkolenia w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu

Grafik szkoleń firmy Marelli Aftermarket Poland został przygotowany na najbliższe miesiące – maj, czerwiec, lipiec oraz sierpień. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Nowa wersja oprogramowania TEXA IDC5 CAR

Wprowadzono aktualizację w najnowszej wersji oprogramowania TEXA IDC5 CAR v76. Najważniejsze informacje i zmiany przedstawiamy w treści artykułu.

„Widzimy problem z brakiem specjalistów w warsztatach” – wywiad z Getac

Zgodnie z prawem wprowadzonym w Unii Europejskiej, od 2035 r. zakazana będzie produkcja samochodów z napędem spalinowym. Rynek motoryzacyjny w znaczący sposób będzie musiał przenieść ciężar produkcji na samochody elektryczne, podzespoły i baterie do tych modeli. A co stanie się z warsztatami samochodowymi, w których brakuje pracowników wykwalifikowanych do pracy z układami wysokiego napięcia? W […]

Adapter do podnoszenia elektryków w ofercie firmy Sosnowski

Push Adapter montowany jest na końcach ramion podnośników Herrmann. Po zamontowaniu adapterów Push Adapter, pojazd jest całkowicie odizolowany elektrycznie od konstrukcji podnośnika. Po podniesieniu pojazdu z wykorzystaniem adapterów Push Adapter, mechanik zyskuje nieograniczony dostęp do całego podwozia, np. w celu łatwego montażu/demontażu zespołu baterii trakcyjnych.

Wyposażenie warsztatowe to ważny segment rynku usług warsztatowych. Czytaj o nowościach w segmencie wyposażenia warsztatowego, znajdź promocje na maszyny oraz narzędzia. Sprawdź ofertę producentów wyposażenia warsztatu.