Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
24.07 Odkażanie pojazdów ozonem w świetle nowych regulacji 24.07 Ile zarabiają warsztaty? Znamy stawki roboczogodziny. 24.07 Nowe klucze dynamometryczne popularnego dystrybutora. Zakres “od napraw pojazdów, po przemysł lotniczy”. 24.07 Volkswagen T5 nie osiąga temperatury roboczej – porada techniczna 24.07 Nowe filmy szkoleniowe na kanale YouTube MotoFocus

Chemia warsztatowa

Ruszają Dni Otwarte w Würth Polska, a podczas nich m.in. strefa dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej

Dni Otwarte w Würth Polska odbędą się już 16 kwietnia. To kolejna już edycja tego typu wydarzenia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W programie przewidywane jest prezentowanie różnego rodzaju produktów, a także szkolenia i atrakcje dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej i nie tylko.

Ekologiczne i niepalne preparaty do czyszczenia hamulców. Czy mają szansę konkurować z tradycyjnymi?

Na rynek wprowadzone zostały środki do czyszczenia hamulców, których składniki są łatwo bidegradowalne, a areaozol jest całkowicie niepalny. Firma, która je oferuje zapewnia także, że są zupełnie bezpieczne dla lakierów, plastików i gumy.

Liqui Moly jest w Polsce już od 20 lat

Niemiecka marka Liqui Moly świętuje okrągły jubileusz obecności w naszym kraju. Jej produkty dostępne są w oficjalnej polskiej dystrybucji od dokładnie dwóch dekad.

Konkurs KAMOKA – wyniki

Aby mieć szansę na zdobycie jednego z trzech pakietów atrakcyjnych nagród przygotowanych przez markę KAMOKA, wystarczyło odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące tematyki związanej ze sprzęgłami. Przedstawiamy prawidłowe odpowiedzi oraz nazwiska zwycięzców konkursu.

Konkurs KAMOKA – wyniki

Wiemy już, do kogo trafią trzy zestawy nagród z konkursu, którego patronem została firma KAMOKA. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczyło odpowiedzieć na trzy pytania.

Suchą stopą przez pandemię – wywiad z Prezesem Liqui Moly Polska

Mimo kryzysu, związanego z pandemią koronawirusa, polski oddział Liqui Moly zanotował w ubiegłym roku znaczny wzrost sprzedaży. O tym, co przełożyło się na dobre wyniki oraz o aktualnych planach firmy rozmawiamy z Przemysławem Bryłą, Prezesem Liqui Moly Polska.

Profesjonalna chemia warsztatowa to „must have” każdego współczesnego serwisu samochodowego. Odrdzewiacze, zmywacze, silikony czy smary poprawiają jakość codziennej pracy mechaników, a także wydłużają żywotność części i podzespołów samochodowych. W ostatnim czasie popularność zdobywają spraye ułatwiające odkręcanie zapieczonych śrub czy trudnych do poluzowania elementów. W tej kategorii znajdziesz artykuły, prezentujące nowości na rynku chemii warsztatowej. Dowiesz się, jakie produkty warto przetestować w swoim warsztacie. Poznasz także opinie innych mechaników.