Menu

Lampy warsztatowe

Opel Mokka – problem z hałasującymi reflektorami LED

Dosyć często kierowcy Opla Mokky skarżą się na występujące w tym pojeździe błędy. Konkretnie chodzi tutaj o adaptacyjne reflektory LED, które nadmiernie hałasują po włączeniu zapłonu w samochodzie. 

Nowe latarki i lampy LED marki PROLINE

Na grupę debiutującego właśnie oświetlenia osobistego PROLINE składają się 4 latarki (numery katalogowe: 51042, 51043, 51044 i 51045) i 3 latarki czołowe (51040, 51041 i 51046). Nowe latarki ręczne PROLINE mogą z powodzeniem być używane do prac serwisowych, podświetlania przedmiotów, miejsc trudno dostępnych itp.

OSRAM wprowadza dwa nowe modele LEDowych lamp warsztatowych

W ofercie OSRAM pojawiły się dwie nowe lampy z linii LEDinspect. Producent zapewnia że ułatwiają one pracę pod maską.

Nowości, które poprawią widoczność i ułatwią pracę w warsztacie

Philips rozbudowuje swoją gamę produktów z serii Xperion. Nowe bezprzewodowe lampy warsztatowe, to nie tylko klasyczne urządzenia do trzymania w ręce. Producent postawił również na bardziej niekonwencjonalne rozwiązania, które pozwalają oświetlić całe stanowisko pracy, lub jakiś jego fragment. Nowe lampy Xperion Philips mają również kilka dodatkowych funkcji, które mogą być użyteczne podczas pracy.

Lampy warsztatowe M-TECH segmentu niskobudżetowego ECONO – IL11

Do oferty lamp inspekcyjnych serii ECONO firmy M-TECH trafia zupełnie nowy model lampy czołowej. IL11 to propozycja, która przedstawia najnowsze trendy i rozwiązania w podejściu producentów do tego typu oświetlenia.

Lampy warsztatowe to jeden z podstawowych elementów współczesnego wyposażenia warsztatów. W ostatnim czasie rynek tych produktów intensywnie się rozwija, dzięki poszerzającej się ofercie lamp warsztatowych LED oraz lamp akumulatorowych, czyli bezprzewodowych. Dzięki nowym technologiom lampy oferują coraz lepszą jakość oświetlenia, a przy tym dłuższą pracę na baterii i krótszy czas ładowania. Powstaje także szereg ich nowych wersji, poprawiających jakość użytkowania – lampy z magnesem, lampy czołowe, lampy zawieszane pod maską itd. Aktualne trendy oraz nowe produkty na rynku, znajdziesz w artykułach z tej kategorii.