Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12:35 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 11:44 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 10:56 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych. 09:26 19.edycja Moto Safety Day odbędzie się w ostatni weekend lipca w Gdyni. Co zaplanowali organizatorzy? 17.07 Zanieczyszczenia w układzie hydraulicznym sprzęgła: skutki oraz jak im zapobiec [FILM]

Narzędzia warsztatowe

Na targach Automechanika Frankfurt swoją ofertę zaprezentuje Grupa Nexion

Nexion Group to firma zajmująca się wyposażeniem warsztatowym i oprogramowaniem dla branży napraw i konserwacji samochodów, znajdzie się w gronie wystawców podczas tegorocznych targów Automechanika Frankfurt.

Nowe narzędzie do naprawy Porsche w ofercie marki Castex

Firma Castex rozszerza swoje portfolio. Tym razem do oferty wprowadzono zestaw przeznaczony do blokowania i ustawiania rozrządu w silnikach marki Porsche 3,0/3,6.

Kolejna edycja MILWAUKEE® Tour – znamy datę

Już wkrótce rozpocznie się w Polsce kolejna edycja MILWAUKEE® Tour 2024. Seria wydarzeń zorganizowanych dla profesjonalistów oraz pasjonatów narzędzi i elektronarzędzi, będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami znanego producenta. Akcja swoim zasięgiem obejmie ponad 20 miast w Polsce. Nasz kraj jest jednym z europejskich przystanków wielkiej trasy, która po drodze odwiedzi również Czechy, […]

Ruszają Dni Otwarte w Würth Polska, a podczas nich m.in. strefa dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej

Dni Otwarte w Würth Polska odbędą się już 16 kwietnia. To kolejna już edycja tego typu wydarzenia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W programie przewidywane jest prezentowanie różnego rodzaju produktów, a także szkolenia i atrakcje dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej i nie tylko.

Jakie ręczne narzędzia powinno się zakupić na wyposażenie mobilnego warsztatu?

Prawidłowe wyposażenie mobilnego warsztatu samochodowego jest niezbędne, aby przeprowadzić większość napraw bez konieczności dojazdów po brakujące narzędzia. W ramach naszej serii dotyczącej mobilnych warsztatów samochodowych, w tym artykule sprawdzimy jakie narzędzia ręczne należy zakupić, aby szybko i skutecznie naprawiać samochody w warunkach polowych.

Targi Futurmotive 2023 – jaka przyszłość czeka motoryzację? Fotorelacja.

W Bolonii odbyła się pierwsza edycja targów Futurmotive. Celem wydarzenia było zaprezentowanie technologii przyszłości zarówno w obszarze części samochodowych, jak i wyposażenia warsztatów. Ogromny nacisk położono na zrównoważony rozwój i ekologiczne technologie w służbie aftermarketu.

Klucz do nakrętki bocznego przyciskania maglownicy Mercedesa – Mark-Moto

W ofercie firmy Mark-Moto pojawił się klucz do nakrętki bocznego przyciskania maglownicy. Jest on przeznaczony do samochodów dostawczych marki Mercedes oraz Volkswagen produkowanych w latach 1995 – 2006.

Nowe narzędzie Delphi – konfigurator diagnostyczny

Delphi, marka należąca do PHINIA Inc., przedstawiła konfigurator online, nowe narzędzie ułatwiające wybór rozwiązań diagnostycznych i powiązanych akcesoriów. Za pomocą konfiguratora diagnostycznego Delphi, warsztaty będą mogły zbudować dopasowany do potrzeb pakiet rozwiązań diagnostycznych, tak aby w jeszcze lepszym stopniu zwiększyć zakres oferty serwisowej i poprawić jakość wykonywanych napraw.

Każdy warsztat posiada własny zestaw narzędzi warsztatowych, na który składają się różnego rodzaju klucze, wkrętaki, śrubokręty, blokady czy inne przybory, niezbędne w codziennej pracy. Jeśli chcesz śledzić nowości na rynku profesjonalnych narzędzi warsztatowych, sprawdź artykuły w tej kategorii. Znajdziesz tu wiele produktów specjalistycznych, stworzonych z myślą o zastosowaniu przy naprawach samochodów. Narzędzia i inny sprzęt warsztatowy, jako sprzęt codziennego użytku, powinny charakteryzować się odpowiednią trwałością i jakością wykonania. W komentarzach pod artykułami z tej kategorii znajdziesz opinie profesjonalistów dotyczące narzędzi.