Menu

Narzędzia warsztatowe

Targi Futurmotive 2023 – jaka przyszłość czeka motoryzację? Fotorelacja.

W Bolonii odbyła się pierwsza edycja targów Futurmotive. Celem wydarzenia było zaprezentowanie technologii przyszłości zarówno w obszarze części samochodowych, jak i wyposażenia warsztatów. Ogromny nacisk położono na zrównoważony rozwój i ekologiczne technologie w służbie aftermarketu.

Klucz do nakrętki bocznego przyciskania maglownicy Mercedesa – Mark-Moto

W ofercie firmy Mark-Moto pojawił się klucz do nakrętki bocznego przyciskania maglownicy. Jest on przeznaczony do samochodów dostawczych marki Mercedes oraz Volkswagen produkowanych w latach 1995 – 2006.

Nowe narzędzie Delphi – konfigurator diagnostyczny

Delphi, marka należąca do PHINIA Inc., przedstawiła konfigurator online, nowe narzędzie ułatwiające wybór rozwiązań diagnostycznych i powiązanych akcesoriów. Za pomocą konfiguratora diagnostycznego Delphi, warsztaty będą mogły zbudować dopasowany do potrzeb pakiet rozwiązań diagnostycznych, tak aby w jeszcze lepszym stopniu zwiększyć zakres oferty serwisowej i poprawić jakość wykonywanych napraw.

Sieć Q Service Castrol poszerza grono partnerów o producenta elektronarzędzi

Sieć Q Service Castrol rozszerza swoje szeregi partnerów, witając w swoim gronie firmę produkującą elektronarzędzia. Nawiązana współpraca ma na celu dostarczyć liczne korzyści dla właścicieli serwisów.

Hazet wprowadza nowe narzędzia do swojej oferty

Producent narzędzi i wyposażenia warsztatowego opublikował nowy katalog produktowy, w którym można znaleźć nowe narzędzia i wyposażenie warsztatowe.

MotoFocus TV: Jak i gdzie ustawić radary w samochodzie, czyli czy ADAS opłaca się warsztatom?

Systemy wsparcia kierowcy ADAS wciąż uchodzą za rozwiązanie przyszłościowe, tymczasem w rzeczywistości są elementem wyposażenia bardzo wielu pojazdów już jeżdżących po polskich drogach. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że systemy te trzeba czasem kalibrować…

Fotorelacja z targów Automechanika Birmingham 2023

Automechanika Birmingham to jedna z najważniejszych wystaw targowych na brytyjskim rynku motoryzacyjnym. Biorą w niej udział m.in. producenci części zamiennych, działający zarówno na rynku OE jak i aftermarkecie. Tegoroczna edycja odbyła się po 4 latach pandemicznej przerwy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które zrobiliśmy podczas zwiedzania przestrzeni targowej.

Nowość w ofercie Mark-Moto

Do oferty firmy Mark-Moto dołącza zestaw do blokady rozrządu w silnikach wysokoprężnych SIESLA MINI / PSA. Przystosowany jest do nowoczesnych silników posiadających dwa wałki rozrządu 16V, (pasek+łańcuch).

Każdy warsztat posiada własny zestaw narzędzi warsztatowych, na który składają się różnego rodzaju klucze, wkrętaki, śrubokręty, blokady czy inne przybory, niezbędne w codziennej pracy. Jeśli chcesz śledzić nowości na rynku profesjonalnych narzędzi warsztatowych, sprawdź artykuły w tej kategorii. Znajdziesz tu wiele produktów specjalistycznych, stworzonych z myślą o zastosowaniu przy naprawach samochodów. Narzędzia i inny sprzęt warsztatowy, jako sprzęt codziennego użytku, powinny charakteryzować się odpowiednią trwałością i jakością wykonania. W komentarzach pod artykułami z tej kategorii znajdziesz opinie profesjonalistów dotyczące narzędzi.