Odzież warsztatowa w ofercie firmy MEWA

7 czerwca 2022, 9:20

Kolekcje odzieży roboczej MEWA DYNAMIC Construct, DYNAMIC Industry czy też MEWA Move przeznaczone są dla pracowników różnych branż. Użytkownik ma do dyspozycji szeroki wybór t-shirtów i koszulek MEWA BASICS.  Wraz z nadejściem lata i pojawieniem się wysokich temperatur koniecznością staje się zamiana kurtki i długich spodni na przewiewne t-shirty i robocze szorty.

 

Dobrym rozwiązaniem w takim wypadku są dostosowane do tej pory roku szorty robocze MEWA. Są przewiewne, lekkie, funkcjonalne i przy tym wytrzymałe. Szczególnie nadają się do noszenia przez osoby zatrudnione w warsztatach samochodowych. Inspirowane odzieżą sportową, szorty MEWA są praktyczne – liczne kieszenie zapewniają miejsce na narzędzia i rzeczy osobiste. Ergonomiczny krój szortów roboczych gwarantuje komfort noszenia przez cały długi dzień pracy.

Elementy z kolekcji MEWA BASICS są funkcjonalne i wygodne. Wysokiej jakości mieszanka bawełny sprawia, że koszulki te nawet przy wyższych temperaturach zapewniają dobre samopoczucie noszącym je osobom. Wybierać można spośród koszulek w różnych fasonach, w 18 kolorach, z kieszonką na piersi lub bez. Bardzo na czasie są nowe koszulki polo MEWA BASICS AIR – działają termoregulacyjnie i sprawiają, że jest ona oddychająca i opóźnia proces pocenia się.

Codzienną dostępność świeżej i czystej odzieży dla pracowników gwarantuje serwis wynajmu odzieży firmy MEWA. To pozwala zaoszczędzić wiele czasu i nakładów związanych z zakupem, praniem, czyszczeniem czy konserwacją odzieży roboczej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!