Regulamin komentowania treści w serwisach grupy MotoFocus

Komentarze na MotoFocus.pl są publikowane przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. MotoFocus.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane w komentarzach, jednakże stara się usuwać komentarze naruszające regulamin oraz polskie prawo ze szczególnym uwzględnieniem Art. 212. KK o Zniesławieniu oraz Art. 216. KK o Znieważaniu osób.

1. Nie dodawaj komentarzy zawierających wulgaryzmy

2. Nie obrażaj swoimi wypowiedziami innych użytkowników

3. Nie używaj DRUKOWANYCH liter i unikaj błędów ortograficznych, literówek itp.

4. Pisz na temat – wypowiedzi w znaczący sposób odbiegające od tematu będą usuwane

5. Nie dodawaj komentarzy, jeden po drugim zmieniając jedynie nick. Dyskusja z samym sobą do niczego nie prowadzi!

6. Zgodnie z zasadą “nie rób drugiemu co Tobie nie miłe” 🙂 unikaj w dyskusji publikowania nazwisk osób związanych z branżą. Jeśli jednak zdecydujesz się na odwoływanie się w dyskusji do konkretnych osób, posłuż się inicjałami!

7. Masz prawo do krytyki i wyrażania swojej opinii, jednak pamiętaj, żeby nie spekulować i nie publikować nieprawdziwych informacji

8. Uważasz, że Twój komentarz został niesłusznie usunięty lub zredagowany? Skontaktuj się z moderatorem i wyjaśnij sprawę!

9. Jeśli chcesz, żeby moderator sam mógł się z Tobą skontaktować – pozostaw swój adres e-mail – będzie on widoczny jedynie dla redakcji portalu

10. Komentarze o charakterze reklamowym będą usuwane

11. Na koniec – pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy! Wypowiadanie się w sieci niczym nie różni się od innych form publicznej wypowiedzi.