Menu

Producenci części i dystrybutorzy

Continental producentem opon na pierwszy montaż do BMW X1

Atesty wyposażenia OEM BMW dla opon EcoContact 6 Q w rozmiarach 18, 19 i 20 cali​ BMW stawia na opony o wyjątkowo niskim oporze toczenia i poziomie hałasu. Opona zimowa WinterContact TS 860 S zatwierdzona jako wyposażenie dodatkowe Continental otrzymał homologację oryginalnego wyposażenia nowego kompaktowego SUV-a BMW X1 i dostarcza producentowi premium z Monachium opony […]

Współpraca Bridgestone i Lamborgini – projekt terenowej opony Run-Flat do Huracán Sterrato

Firma Bridgestone została wybrana jako wyłączny partner oponiarski nowego wariantu Lamborghini Huracána ­– Sterrato. W ramach współpracy zaprojektowała opony terenowe i zimowe dla tego pierwszego na świecie samochodu terenowego wyposażonego w silnik V10 i napęd na wszystkie koła.

Z czego składają się nowoczesne płyny chłodnicze?

Nowoczesne płyny chłodnicze spełniają wymagania najnowszych silników, ale polecamy je także do starszych konstrukcji w tym klasyków i pojazdów zabytkowych. Najwyższej jakości glikole chronią przed zamarzaniem, a organiczne inhibitory korozji OAT utrzymują układy chłodzenia w dobrej kondycji.

AS-PL po targach Automassan

Reprezentanci firmy AS-PL brali udział w targach Automassan w Szwecji. Było to pierwsze wydarzenie, inaugurujące cykl spotkań w 2023 roku.

Auto Partner oraz Patryk Mikiciuk grają dla WOŚP

Auto Partner i Patryk Mikiciuk wspólnie biorą udział w tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich projektem wystawionym na aukcję jest Mercedes CLK A208 w wyjątkowym kolorze.

Konkurs OSRAM: wygraj zestaw retrofitów Konkurs

Konkurs OSRAM: wygraj zestaw retrofitów

3 zestawy retrofitów LEDriving HL Easy (H7) są nagrodą w naszym nowym konkursie, którego patronem została firma OSRAM.

Nowy zestaw adapterów Ravenol do dynamicznej wymiany oleju

Marka Ravenol wprowadziła nowy zestaw adapterów RAVENOL KIT 2 dla urządzeń do dynamicznej wymiany oleju.

Ferodo wprowadza ofertę klocków hamulcowych do Golfa VIII

Ferodo rozszerza ofertę wprowadzając klocki hamulcowe first-to-market do Volkswagena Golfa VIII.

Bilstein wprowadził zawieszenie gwintowane do nowego VW Multivana

Najnowsza generacja vanów VW T7 charakteryzuje się nie tylko nowoczesną technologią, ale także niezwykle udanym designem. Nowy Multivan przekonuje także jako „samochód słuchający kierowcy”, do którego Bilstein wprowadził zawieszenie gwintowane EVO S.