Menu

Producenci części i dystrybutorzy

W ofercie SKV znalazły się nerki do BMW

SKV wprowadza nerki do BMW, idealne dla Twojego samochodu rodem z Bawarii.

Nowe produkty w ofercie Arnott już dostępne!

Firma Arnott wprowadziła do swojej oferty nowe produkty. W poniższym artykule prezentujemy przegląd dostępnych nowości na aftermarket.

Retrofity LED OSRAM legalne w coraz większej liczbie krajów

Firma OSRAM poszerza portfolio rozwiązań LED, a początek roku przyniósł zmiany w ofercie retrofitów. Wprowadzono nową generację produktów, z parametrami świetlnymi. Dodatkowo w styczniu do dotychczasowych 22 państw, w których retrofity tego producenta zostały dopuszczone do ruchu, dołączyły kolejne.

Silnik 1.2 PureTech ponadprzeciętnie awaryjny – czy producent weźmie odpowiedzialność?

Zaprojektowany przez inżynierów Grupy PSA, silnik 1.2 PureTech przebył niezwykłą drogę od nagród i zachwytów po zbiorowe pozwy, formułowane z powodu jego ponadprzeciętnej awaryjności. Wysoka usterkowość tej benzynowej jednostki to temat, którego producent nie może ignorować. Niedawno wydał zresztą specjalne oświadczenie w tej sprawie. Wkrótce w sprawę ma włączyć się polski UOKiK.

Nowa natryskowa powłoka ceramiczna w ofercie Inter Cars

W ofercie Inter Cars pojawiła się nowa natryskowa powłoka ceramiczna. Ceramic Spray Coat to nowość wśród dotychczasowych produktów.

Czy przeróbka busa na kampera wymaga modyfikacji zawiesznia? – wywiad z Tomaszem Siemkiem z Bilstein

Podczas pandemii koronawirusa rynek kamperów doświadczył silnego rozkwitu, jako że była to jedna z niewielu dostępnych form podróżowania. Wiele firm wyspecjalizowało się w budowie kamperów na bazie popularnych dostawczaków. Czy pojazdy te poza wyposażeniem kempingowym wymagają modyfikacji zawieszenia?

Konkurs Valeo

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, którego patronem została marka Valeo

BMW Serii 2 – awarie różnych systemów połączonych z kierownicą

W pojazdach BMW Serii 2 Active Tourer (F45) z lat produkcji 2014 – 2017 mogą wystąpić różne usterki lub nieprawidłowe działanie systemów takich jak tempomat, łopatki zmiany biegów, połączonych z kierownicą wielofunkcyjną.