Menu

Producenci części i dystrybutorzy

Wynajem testera diagnostycznego – czy ta usługa cieszy się powodzeniem?

W pełni funkcjonalne testery z legalnym oprogramowaniem na wynajem – usługa zaproponowana niedawno przez jednego z polskich producentów sprzętu diagnostycznego przykuła naszą uwagę. Czy warsztaty samochodowe są zainteresowane wypożyczaniem urządzeń, a może jednak wolą inwestować w zakup sprzętu na własność? Rozmawialiśmy z przedstawicielem firmy Axes System, Łukaszem Kołakowskim.

SKV wciąż poszerza swoją ofertę. Tym razem wprowadzili przewody przelewowe.

Marka SKV wprowadziła do asortymentu ponad 130 modeli dedykowanych przewodów przelewowych do samochodów osobowych i dostawczych. Indeksy zaczynają się od numeru 54SKV262.

Konkurs Marelli Aftermarket – wyniki

Dziękujemy za udział w konkursie, którego sponsorem była firma Marelli Aftermarket. Prezentujemy listę zwycięzców.

Moduł suchego sprzęgła podwójnego 2CT dla skrzyń DSG/S-TRONIC – szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl

Zapraszamy na szkolenie online, przygotowane specjalnie dla naszych Czytelników przez firmę Schaeffler. Szkolenie będzie dotyczyć modułu suchego sprzęgła podwójnego 2CT, a poprowadzi je Marek Matejkowski specjalista techniczny Schaeffler.

Testowanie i/lub wymiana akumulatora w samochodzie – MotoFocus TV

Awaria akumulatora to najczęstszy powód interwencji pomocy drogowej. Co zrobić, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia tego typu problemu? Między innymi na to pytanie odpowiada ekspert techniczny marki VARTA (Clarios), Adam Potępa.

Samochody zastępcze w warsztatach – w których krajach oferowane są częściej?

Kierowca, oddając samochód do naprawy, może mierzyć się z dylematem utraty mobilności. W dużych miastach, gdzie połączenia komunikacyjne są rozwinięte, chwilowy brak samochodu nie stanowi tak dużego problemu. Natomiast w miastach, gdzie dostęp do komunikacji publicznej jest utrudniony, brak dostępu do transportu może zakłócić rytm życia codziennego. Warsztaty samochodowe coraz częściej wychodzą naprzeciw temu problemowi […]

Oferta Triscan została poszerzona o uniwersalną osłonę przegubu

Każdy mechanik wie jak kłopotliwa i czasochłonna potrafi być wymiana gumowej osłony przegubu. Aby ułatwić i przyspieszyć taka wymianę, Triscan wprowadził na rynek nowy produkt, dzięki któremu czas wymiany i jej kłopotliwość zostaną ograniczone do minimum.

Nowe czujniki tlenków azotu trafiły do oferty Delphi

Delphi wprowadza na rynek nową gamę czujników tlenków azotu obejmującą 70 milionów pojazdów w Europie. 36 nowych produktów ma zastosowanie w 70 milionach pojazdów osobowych i użytkowych w Europie.