Menu

Producenci części i dystrybutorzy

Liqui Moly jest w Polsce już od 20 lat

Niemiecka marka Liqui Moly świętuje okrągły jubileusz obecności w naszym kraju. Jej produkty dostępne są w oficjalnej polskiej dystrybucji od dokładnie dwóch dekad.

Konkurs Valeo

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez MotoFocus we współpracy z firmą Valeo. Aby wziąć w nim udział należy odpowiedzieć na trzy proste pytania. Do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Goodyear wprowadza na rynek nową oponę zimową UltraGrip Performance 3

Goodyear wprowadza na rynek kolejną generację popularnej linii opon zimowych UltraGrip. Założenia, którymi kierowali się jego projektanci, to coraz bardziej nieprzewidywalna aura w okresie jesienno-zimowym. Dlatego opony zostały zoptymalizowane nie tylko pod kątem typowych warunków zimowych, ale także możliwie wysokiego bezpieczeństwa na mokrej i suchej nawierzchni. Jakie rozwiązania wykorzystuje nowy model marki Goodyear?

Nowe narzędzie Delphi – konfigurator diagnostyczny

Delphi, marka należąca do PHINIA Inc., przedstawiła konfigurator online, nowe narzędzie ułatwiające wybór rozwiązań diagnostycznych i powiązanych akcesoriów. Za pomocą konfiguratora diagnostycznego Delphi, warsztaty będą mogły zbudować dopasowany do potrzeb pakiet rozwiązań diagnostycznych, tak aby w jeszcze lepszym stopniu zwiększyć zakres oferty serwisowej i poprawić jakość wykonywanych napraw.

Konkurs Osram – wyniki

Dziękujemy za udział w konkursie organizowanym przez MotoFocus we współpracy z firmą Osram.

Marelli – szkolenia w październiku, listopadzie i grudniu

Przedstawiamy grafik szkoleń zaplanowany przez firmę Marelli Aftermarket Poland na październik, listopad oraz grudzień. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.