Menu

Producenci części i dystrybutorzy

Nowa natryskowa powłoka ceramiczna w ofercie Inter Cars

W ofercie Inter Cars pojawiła się nowa natryskowa powłoka ceramiczna. Ceramic Spray Coat to nowość wśród dotychczasowych produktów.

Czy przeróbka busa na kampera wymaga modyfikacji zawiesznia? – wywiad z Tomaszem Siemkiem z Bilstein

Podczas pandemii koronawirusa rynek kamperów doświadczył silnego rozkwitu, jako że była to jedna z niewielu dostępnych form podróżowania. Wiele firm wyspecjalizowało się w budowie kamperów na bazie popularnych dostawczaków. Czy pojazdy te poza wyposażeniem kempingowym wymagają modyfikacji zawieszenia?

Konkurs Valeo

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, którego patronem została marka Valeo

BMW Serii 2 – awarie różnych systemów połączonych z kierownicą

W pojazdach BMW Serii 2 Active Tourer (F45) z lat produkcji 2014 – 2017 mogą wystąpić różne usterki lub nieprawidłowe działanie systemów takich jak tempomat, łopatki zmiany biegów, połączonych z kierownicą wielofunkcyjną.

Nowy olej do motocykli w ofercie Liqui Moly

Olej 4t Synth 10W40 Street Race to nowość w ofercie Liqui Moly. Jest to olej w pełni syntetyczny, stworzony z wykorzystaniem baz PAO.

Dodatek do benzyny E10 – nowość w ofercie Liqui Moly

Liqui Moly wprowadziło do oferty dodatek do benzyny E10, który niweluje skutki zwiększenia udziału bio dodatków w benzynie Pb95.

LSPRO – nowa gama retrofitów LED w ofercie producenta

Po dobrze przyjętej przez rynek serii retrofitów LED LSPRONG, firma M-TECH wprowadza zupełnie nową gamę produktów o nazwie LED set LSPRO, z serii SMART.  W pierwszej kolejności do oferty trafią LEDowe zamienniki tradycyjnych żarówek halogenowych typu H1, H4, H7, H8, H11, HB3, HB4, HIR2 i H15.

Dobre i złe retrofity LED – czym się od siebie różnią?

Od jakości wykonania retrofitów LED zależeć może to, czy będą one we właściwy sposób oświetlać drogę i nie oślepiać innych kierowców. Jakie są różnice pomiędzy najlepszymi retrofitami, które w niektórych krajach otrzymały dopuszczenie do stosowania w ruchu drogowym, a ich niskiej klasy odpowiednikami?