Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
14:50 Nowość w ofercie Nittery 14:00 Konkurs Hengst – wyniki 23.05 Nowy kompresor klimatyzacji w ofercie BORG Automotive Reman 23.05 W Stambule wybrano nowy zarząd FIGIEFA. Zasiądzie w nim przedstawiciel Polski. 22.05 Jak się “robi” downsizing? Wyjaśnia Dr.Motor Automotive.

Mark-Moto

Klucz do nakrętki bocznego przyciskania maglownicy Mercedesa – Mark-Moto

W ofercie firmy Mark-Moto pojawił się klucz do nakrętki bocznego przyciskania maglownicy. Jest on przeznaczony do samochodów dostawczych marki Mercedes oraz Volkswagen produkowanych w latach 1995 – 2006.

Nowość w ofercie Mark-Moto

Do oferty firmy Mark-Moto dołącza zestaw do blokady rozrządu w silnikach wysokoprężnych SIESLA MINI / PSA. Przystosowany jest do nowoczesnych silników posiadających dwa wałki rozrządu 16V, (pasek+łańcuch).

Blokady rozrządu – dlaczego warto je stosować?

Wymiana paska rozrządu to jedna z najważniejszych czynności serwisowych. Sprawny napęd rozrządu ma kluczowe znaczenie dla właściwej pracy jednostki napędowej. Przeskok albo zerwanie napędu rozrządu może spowodować całkowite zniszczenie silnika.

Trzpień prowadzący uszczelniacz obudowy rozrządu Mark-Moto

W ofercie firmy Mark-Moto pojawił się trzpień prowadzący uszczelniacz obudowy rozrządu. Jest on przeznaczony do samochodów marki Ford wyposażonych w silniki 1.8 TDDI / TDCI.

Kolejna grupa nowości w Mark-Moto Częstochowa

W ofercie Mark-Moto Częstochowa pojawiła się nowa grupa produktów. Są to narzędzia-frezy do rozwiercania urwanych świec żarowych. 

Frezy do wału w ofercie Mark-Moto

Firma MARK-MOTO wprowadziła do swojej oferty frezy, które znajdą swoje zastosowanie między innymi w samochodach marek VW, Seat i Skoda. Szczegóły znajdują się poniżej.

Nowości w ofercie Mark-Moto

Firma Mark-Moto zaprezentowała nowości w swojej ofercie – ściągacz tulei wahacza (tył, góra). Produkt oznaczony jest kodem WAR 628.

Mark-Moto produkuje już 600 narzędzi

Oferta Mark-Moto powiększyła się o kolejnych kilka produktów. Oznacza to, że firma ma już w swojej ofercie łącznie 600 narzędzi.

Siłownik hydrauliczny do ściągaczy od Mark-Moto

Do oferty firmy Mark-Moto dołączył siłownik hydrauliczny do ściągaczy, pras i wtryskiwaczy.

Ściągacz koła magnesowego od Mark-Moto

Mark-Moto oferuje ściągacz koła magnesowego dla pojazdów marki Suzuki.

Mark-Moto to polskie przedsiębiorstwo, produkujące narzędzia specjalistyczne. Firma istnieje od lat 90., jednak swoją specjalizację odnalazła w roku 2007, kiedy to zaczęła wytwarzać narzędzia warsztatowe. Blokady rozrządu, ściągacze tulei, sworzni czy wtryskiwaczy marki Mark-Moto są znane większości warsztatów w Polsce. Firma stale poszerza ofertę, budując swój katalog, a celem jest pokrycie parku pojazdów w jak największym stopniu w zakresie kluczowych narzędzi. Oprócz blokad i ściągaczy, w ofercie Mark-Moto znajdziemy liczne adaptery, nasadki, młotki bezwładnościowe, a także całe zestawy do demontażu wtryskiwaczy. Więcej na temat firmy oraz jej oferty można przeczytać w artykułach z tej kategorii.