Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
14.06 Konkurs Niterra – wyniki 14.06 Nigdy więcej “elektryka”. To badanie zweryfikowało zdanie wielu kierowców. 14.06 Co zrobić, kiedy skrzynia biegów DSG w VW Golf Plus źle zmienia biegi? 13.06 Mała ładowarka, a duży akumulator. Czy takie ładowanie zepsuje baterię? 13.06 Obowiązkowy KSeF jednak nie od 1 lipca. Jaka jest nowa data i jak się przygotować?

Mark-Moto

Dwie nowości w ofercie firmy Mark-Moto

Polski producent narzędzi warsztatowych, Mark-Moto, rozszerzył swoją ofertę o dwie nowości. Są to: przyrząd do ustawiania pompy olejowej oraz klucz filtra paliwa. Nowe narzędzia w Mark-Moto Przyrząd do ustawiania pompy olejowej jest przeznaczony do samochodów marek Ducato, Iveco, Citroen, Peugeot z silnikiem 2.3 Diesel CR, montowanym po 2006 roku .     Klucz filtra paliwa […]

Mark-Moto to polskie przedsiębiorstwo, produkujące narzędzia specjalistyczne. Firma istnieje od lat 90., jednak swoją specjalizację odnalazła w roku 2007, kiedy to zaczęła wytwarzać narzędzia warsztatowe. Blokady rozrządu, ściągacze tulei, sworzni czy wtryskiwaczy marki Mark-Moto są znane większości warsztatów w Polsce. Firma stale poszerza ofertę, budując swój katalog, a celem jest pokrycie parku pojazdów w jak największym stopniu w zakresie kluczowych narzędzi. Oprócz blokad i ściągaczy, w ofercie Mark-Moto znajdziemy liczne adaptery, nasadki, młotki bezwładnościowe, a także całe zestawy do demontażu wtryskiwaczy. Więcej na temat firmy oraz jej oferty można przeczytać w artykułach z tej kategorii.