Dwie nowości w ofercie firmy Mark-Moto

19 sierpnia 2013, 10:01

Polski producent narzędzi warsztatowych, Mark-Moto, rozszerzył swoją ofertę o dwie nowości. Są to: przyrząd do ustawiania pompy olejowej oraz klucz filtra paliwa.

Nowe narzędzia w Mark-Moto

Przyrząd do ustawiania pompy olejowej jest przeznaczony do samochodów marek Ducato, Iveco, Citroen, Peugeot z silnikiem 2.3 Diesel CR, montowanym po 2006 roku .

 

 

Klucz filtra paliwa przeznaczony jest do samochodów marek Fiat i Opel z silnikami o pojemności 1.3 i 1.9 oraz Iveco – silniki: 2.2, 2.3, 3.0.

Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na stronie: http://mark-moto.com.pl/

 

Dowiedz się więcej

Blokada rozrządu do diesla 2.2 w ofercie Mark-Moto
Blokada rozrządu do diesla 2.2 w ofercie Mark-Moto

Mark-Moto – polski producent narzędzi warsztatowych wprowadził do swojej oferty nową blokadę rozrządu do silnika 2.2 HDI, znanego także jako TDCI, JTD i HPI. Nowość Mark-Moto Nowa blokada znajduje zastosowanie w następujących pojazdach: Ford Transit 2.2 TDCI Fiat Ducato 2.2 JTD Iveco 2.2 HPI Citroen Jumper 2.2 HDI Peugeot Boxer 2.2 HDI   Więcej informacji […]

Adapter do wyciągania wtryskiwacza do silnika 1.9 JTD w ofercie Mark-Moto
Adapter do wyciągania wtryskiwacza do silnika 1.9 JTD w ofercie Mark-Moto

Oferta firmy Mark-Moto powiększyła się o nowy, hartowany adapter do wyciągania wtryskiwacza. Przeznaczony jest do używania w silniku 1.9 JTD oraz w niektórych silnikach HDI. Adapter jest przeznaczony do silnika wysokoprężnego 1.9 JTD, montowanego w samochodach marek Fiat, Opel i Alfa Romeo. Nadaje się także do użycia w niektórych dieslach HDI, produkcji grupy PSA (Peugeot, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!