Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
12.04 Rozstrzygnięcia XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 12.04 Nowe opony dla elektryków od włoskiego producenta wchodzą na rynek 11.04 Wyniki finansowe Auto Partner SA – dystrybutor poprawił własny rekord 11.04 Jak produkowane są części regenerowane? Kampania FAAS Forum. 11.04 Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

Jenox

Nowa strona internetowa polskiego producenta akumulatorów

Chodzieski producent akumulatorów, firma Jenox, przygotował nową stronę internetową, której struktura ma być bardziej przejrzysta i przyjazna użytkownikom. Dzięki aktualizacji można łatwiej uzyskać dodatkowe informacje o produktach, samodzielnie dopasować akumulator, dowiedzieć się gdzie można nabyć samochodową baterię, a w razie takiej konieczności – skontaktować się z serwisem.

Diamentowy Jenox AGM

Chodzieski producent akumulatorów został uhonorowany nagrodą Diamentowy Hit za akumulator Jenox AGM. To najnowszy produkt w ofercie firmy Jenox Akumulatory, dedykowany do samochodów o wymagających układach zasilających. Diamentowy Hit to pierwszy laur dla tej samochodowej baterii, która stanowi odpowiedź na wyzwania współczesnego rynku motoryzacyjnego.

Akumulatory AGM w ofercie Jenox

Firma Jenox Akumulatory poszerzyła swoją ofertę o akumulatory typu AGM. To kolejny rodzaj samochodowych baterii, które chodzieski zakład wprowadził do sprzedaży w ostatnich miesiącach. Dzięki serii Jenox AGM firma zwiększa swój asortyment nowoczesnych akumulatorów do głębokich wyładowań.

Nowy akumulator serii Gold od Jenoxa

Firma Jenox Akumulatory zaprezentowała nową odsłonę swojego flagowego akumulatora serii Gold. W nowoczesnym bloku, za złoto-czarną etykietą, kryje się zupełnie nowa moc i szereg zmian, które wychodzą naprzeciw oczekiwać użytkowników współczesnych aut.

Akumulatory: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – część 2.

Zgodnie z zapowiedziami, przygotowaliśmy drugą część artykułu, w którym na najczęściej zadawane w sieci pytania dotyczące akumulatorów odpowiadają prawdziwi eksperci. Dziś poruszymy między innymi temat wagi akumulatorów, zasad działania warsztatowych testerów akumulatorów i eksploatacji baterii w warunkach miejskich.

Nowy akumulator w ofercie firmy Autokompleks

Firma Autokompleks Łukasz Filipek, polski dystrybutor akumulatorów, wprowadziła na rynek nową markę akumulatorów pod nazwą UNITECH.

Dobry początek roku dla Jenoxa

Producent akumulatorów z Wielkopolski uhonorowany został Diamentem Forbsa i Gazelą Biznesu. Koniec lutego przyniósł Rodowy HIT 2017. Ponadto, firma przygotowuje się do wprowadzenia nowych produktów.

Palladowy HIT dla producenta akumulatorów

Firma Jenox Akumulatory otrzymała nagrodę Palladowy HIT w konkursie „Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2015”. To najcenniejsze wyróżnienie przyznawane przez Kapitułę trafiło zaledwie do dwóch firm. Wśród nich znalazł się Jenox Akumulatory uhonorowany za dynamikę rozwoju  firmy w ostatnich latach. Pallad jest jednym z najbardziej szlachetnych metali na świecie i ma szerokie zastosowanie w przemyśle. Podobnie jak […]

Znak Wielkopolska Jakość dla Jenox Akumulatory

Firma Jenox Akumulatory uzyskała Certyfikat Wielkopolska Jakość i tytuł lidera programu Wielkopolska Jakość za doskonalenie metod zarządzania. Wyróżnienie przekazane zostało w ramach XVII edycji  Konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości. Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu. W kilku kategoriach nominowanych było kilkadziesiąt przedsiębiorstw. Wśród dotychczasowych ponad 160 laureatów i wyróżnionych w […]

Jenox Gold w plebiscycie Nasze Dobre Wielkopolskie

W drugiej edycji plebiscytu Nasze Dobre Wielkopolskie, w którym prezentują się firmy z tego regionu Polski, jednym z produktów nominowanych w kategorii przemysł i technologia jest akumulator Jenox Gold. – Jako firma działająca od blisko trzech dekad w Wielkopolsce dumni jesteśmy z tego, że możemy powalczyć o Złoty Znak Jakości z innymi przedsiębiorstwami z regionu. […]