Znak Wielkopolska Jakość dla Jenox Akumulatory

, 20 stycznia 2016, 12:31

Firma Jenox Akumulatory uzyskała Certyfikat Wielkopolska Jakość i tytuł lidera programu Wielkopolska Jakość za doskonalenie metod zarządzania.

Wyróżnienie przekazane zostało w ramach XVII edycji  Konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości. Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu. W kilku kategoriach nominowanych było kilkadziesiąt przedsiębiorstw. Wśród dotychczasowych ponad 160 laureatów i wyróżnionych w konkursie są firmy osiągające znamienite wyniki w zakresie zasad zarządzania przez jakość. W historii konkursu, pośród liderów rynku znalazły się między innymi takie firmy jak: Hochland, Exide Technologies czy Philips Lighting Poland. Do tego grona w tym roku dołączyła również firma Jenox Akumulatory.

– „Jesteśmy firmą, która silnie związana jest z Wielkopolską, tutaj ma swoje korzenie, ciągle rozbudowuje swój potencjał produkcyjny i silnie współpracuje zarówno z wielkopolskimi uczelniami jak i światem biznesu. Tym bardziej cieszą nas wyróżnienia i certyfikaty, które stanowią zwieńczenie naszego wieloletniego zaangażowania zarówno w doskonalenie metod zarządzania jak i rozwój zakładu w Chodzieży." – powiedział Kamil Jeske, Dyrektor Sprzedaży ds. Eksportu w firmie Jenox Akumulatory.

Chodzieski producent akumulatorów w ostatnim czasie kilkukrotnie uhonorowany był między innymi nagrodami "Platynowy Hit 2013 roku" oraz "Irydowy Hit 2014" za serię akumulatorów Gold. Te ostatnie nominowane były również w plebiscycie "Nasze Dobre Wielkopolskie" w kategorii przemysł i technologia. Firma Jenox Akumulatory od kilku lat intensywnie rozbudowuje swój zakład w Chodzieży, inwestując tym samym w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Efektem tych działań są samochodowe akumulatory serii Gold i Classic oraz innowacyjne akumulatory SHD, które dedykowane są do pojazdów ciężarowych i specjalistycznych. Spółka Jenox Akumulatory zatrudnia blisko 160 osób. Produkty firmy dostępne są w blisko 900 punktach na terenie całego kraju oraz piętnastu państwach Europy.

Dowiedz się więcej

Jenox Gold w plebiscycie Nasze Dobre Wielkopolskie
Jenox Gold w plebiscycie Nasze Dobre Wielkopolskie

W drugiej edycji plebiscytu Nasze Dobre Wielkopolskie, w którym prezentują się firmy z tego regionu Polski, jednym z produktów nominowanych w kategorii przemysł i technologia jest akumulator Jenox Gold. – Jako firma działająca od blisko trzech dekad w Wielkopolsce dumni jesteśmy z tego, że możemy powalczyć o Złoty Znak Jakości z innymi przedsiębiorstwami z regionu. […]

Jenox Akumulatory inwestuje w fabrykę
Jenox Akumulatory inwestuje w fabrykę

Jenox rozbudowuje i modernizuje zakład. Bieżące inwestycje sięgają blisko 7 mln złotych. Realizowane projekty wpłyną na zwiększenie możliwości produkcyjnych zakładu i poprawę jakości wyrobów. Dodatkowo modernizacja zmniejszy emisję hałasu i wpłynie na komfort życia okolicznych mieszkańców. Jenox Akumulatory ma blisko trzydziestoletnią tradycję w produkcji akumulatorów. Jednakże to ostatnie lata były znaczące dla zakładu. W tym […]

Palladowy HIT dla producenta akumulatorów
Palladowy HIT dla producenta akumulatorów

Firma Jenox Akumulatory otrzymała nagrodę Palladowy HIT w konkursie „Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2015”. To najcenniejsze wyróżnienie przyznawane przez Kapitułę trafiło zaledwie do dwóch firm. Wśród nich znalazł się Jenox Akumulatory uhonorowany za dynamikę rozwoju  firmy w ostatnich latach. Pallad jest jednym z najbardziej szlachetnych metali na świecie i ma szerokie zastosowanie w przemyśle. Podobnie jak […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 21 stycznia 2016, 23:01 0 0

Gratulálunk! JENOX HUNGÁRIA

Odpowiedz