Jenox Gold w plebiscycie Nasze Dobre Wielkopolskie

25 listopada 2015, 14:22

W drugiej edycji plebiscytu Nasze Dobre Wielkopolskie, w którym prezentują się firmy z tego regionu Polski, jednym z produktów nominowanych w kategorii przemysł i technologia jest akumulator Jenox Gold.

– Jako firma działająca od blisko trzech dekad w Wielkopolsce dumni jesteśmy z tego, że możemy powalczyć o Złoty Znak Jakości z innymi przedsiębiorstwami z regionu. Mimo, że w Wielkopolsce działają większe zakłady z naszej branży, to właśnie my z naszym flagowym produktem Jenox Gold jesteśmy wśród nominowanych – mówi Mariusz Dymek, Dyrektor Handlowy w Jenox Akumulatory sp. z o.o.

Jenox Gold posiada kratki płyt dodatnich i ujemnych  wykonane w oparciu o stopy wapniowe, co umożliwia bardzo dobre przyjmowania ładunku elektrycznego i radykalne obniżenie konsumpcji wody przez samochodową baterię. W efekcie czego otrzymujemy akumulator o bardzo dużym prądzie rozruchowym i zwiększonej pojemności. Dodatkowo akumulator został wyposażony w wieczko z systemem labiryntowym, które zapobiega wyciekowi elektrolitu oraz wskaźnik magic eye, który umożliwia sprawdzenie poziomu naładowania akumulatora.

To druga edycja plebiscytu Nasze Dobre Wielkopolskie organizowanego przez redakcję Głosu Wielkopolskiego.  Na nominowane produkty można oddawać głos do końca listopada wysyłając SMS, bądź przez portal społecznościowy Facebook. Więcej informacji na stronie internetowej organizatora.
 

Dowiedz się więcej

Znak Wielkopolska Jakość dla Jenox Akumulatory
Znak Wielkopolska Jakość dla Jenox Akumulatory

Firma Jenox Akumulatory uzyskała Certyfikat Wielkopolska Jakość i tytuł lidera programu Wielkopolska Jakość za doskonalenie metod zarządzania. Wyróżnienie przekazane zostało w ramach XVII edycji  Konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości. Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu. W kilku kategoriach nominowanych było kilkadziesiąt przedsiębiorstw. Wśród dotychczasowych ponad 160 laureatów i wyróżnionych w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Bartłomiej, 26 listopada 2015, 19:43 0 0

Polecam akumulatory z serii gold. Posiadam je w swoich samochodach jak i instaluje je w samochodach klientów. W samochodach z silnikiem diesla widać różnice szczególnie zimą kiedy jest większe zapotrzebowanie na prąd rozruchowy.

Odpowiedz

argentos, 1 grudnia 2015, 12:48 0 0

Ja mam, ale akurat... w motorówce. Wersję hobby. Na razie żadnych zastrzeżeń, a już dwa intensywne urlopy na Mazurach za nami...

Odpowiedz