Nowa strona internetowa polskiego producenta akumulatorów

22 czerwca 2023, 12:37

Chodzieski producent akumulatorów, firma Jenox, przygotował nową stronę internetową, której struktura ma być bardziej przejrzysta i przyjazna użytkownikom. Dzięki aktualizacji można łatwiej uzyskać dodatkowe informacje o produktach, samodzielnie dopasować akumulator, dowiedzieć się gdzie można nabyć samochodową baterię, a w razie takiej konieczności – skontaktować się z serwisem.

Nowa strona Jenox Akumulatory

Firma Jenox Akumulatory z Chodzieży od przeszło trzech dekad produkuje akumulatory kwasowo-ołowiowe. Nowa strona internetowa ma ułatwić dopasowanie produktu i kontakt z handlowcami, czy serwisem. Witryna stanowi również bank podstawowej wiedzy na temat oferowanych produktów.

Tworząc nową stronę, kładliśmy szczególny nacisk na to, by stworzyć wygodną i praktyczna w użyciu wyszukiwarkę akumulatorów. Dzięki niej użytkownicy aut będą mogli z pomocą zaledwie kilku podstawowych parametrów swojego samochodu łatwo dopasować akumulator, porównać produkty czy zapoznać się z ich podstawowymi parametrami. Strona jest przejrzysta i przyjazna zarówno użytkownikom komputerów, jak i urządzeń mobilnych. – mówi Ryszard Wasyłyk, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy Jenox Akumulatory.

Strona producenta akumulatorów zyskała całkowicie nową formę. Jej trzonem jest wyszukiwarka akumulatorów, która umożliwia dopasowanie samochodowej baterii do poszczególnych modeli aut osobowych, ciężarowych i po parametrach samej baterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu można znaleźć dedykowany do pojazdu produkt lub kilka produktów odpowiadających parametrom auta (w przypadku gdy wyszukiwarka wskaże kilka opcji).

Strona stanowi pełną bazę aktualnie dostępnych w ofercie produktów z ich rzeczywistymi zdjęciami, wymiarami bloków czy układem połączeń biegunowych w poszczególnych bateriach. To parametry, o które klienci często pytają, a które dotychczas znajdowały się tylko w katalogu. Na stronie można znaleźć również podstawowe informacje o poszczególnych seriach akumulatorów czy materiały informacyjne do pobrania.

Producent wprowadził te zmiany, aby pomóc klientom w dokonaniu właściwego wyboru produktu, adekwatnie do ich potrzeb. Warto przypomnieć, że zakład produkcyjny Jenox Akumulatory w Chodzieży nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży akumulatorów. Na stronie internetowej znajdziemy jednak dane kontaktowe do handlowców, którzy pokierują klientów do autoryzowanych punktów dystrybucyjnych, gdzie najbliżej ich lokalizacji dostępne są produkty marki Jenox.

Musimy pamiętać, że nowoczesne auta cechuje bardzo duże zapotrzebowanie na energię, dlatego tak ważne jest właściwe dopasowanie akumulatora do potrzeb naszego pojazdu. Właściwy wybór to optymalne parametry pracy samochodowej baterii, które gwarantują jej niezawodne użytkowanie. Dzięki nowej stronie właściwe dopasowanie stało się dużo łatwiejsze. Nowy akumulator możemy dopasować po modelu auta czy parametrach dotychczasowej baterii. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań zawsze można skontaktować się z naszym serwisem czy handlowcami – dodaje Ryszard Wasyłyk,.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!