Nowy akumulator w ofercie firmy Autokompleks

, 15 listopada 2019, 11:26

Firma Autokompleks Łukasz Filipek, polski dystrybutor akumulatorów, wprowadziła na rynek nową markę akumulatorów pod nazwą UNITECH.

Autokompleks Łukasz Filipek funkcjonuje na rynku akumulatorów od ponad 17 lat. Jest dystrybutorem i importerem akumulatorów wielu producentów takich jak: Moll, Unibat, Varta, Jenox, Zap, Autopart. Posiada w ofercie także trzy marki własne: Akcel, Unistart i nowy Unitech.

Dostawcą akumulatorów pod markę UNITECH jest firma AutoPart z Mielca.

– Wybór producenta nie był przypadkowy. AutoPart to sprawdzony dostawca. Nowoczesny, innowacyjny i dynamicznie rozwijający się producent akumulatorów – mówi Łukasz Filipek. – Od początku naszej działalności stawialiśmy na jakość i transparentność naszej oferty. Pod każdą z marek własnych mamy wyłącznego dostawcę. Takie rozwiązanie gwarantuje nam kontrolę nad jakością i dostępnością towaru. Chcieliśmy uniknąć przypadkowości i sytuacji, gdzie w ramach danej marki występują akumulatory od różnych dostawców. Wieloletnie doświadczenia potwierdziły słuszność podjętych na początku decyzji – dodaje.

W typoszeregu znajdują się akumulatory do:

  • samochodów osobowych
  • samochodów dostawczych
  • samochodów ciężarowych
  • ciągników i maszyn rolniczych

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!