Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12:01 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 10:48 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

ESEN

Noworoczne nowości SKV

Nowy rok marka SKV zaczyna od dużej porcji nowości. Tym razem wprowadziła do asortymentu 214 nowych produktów.

SKV na targach Automechanika Frankfurt 2018

FIRMA SKV kolejny raz zaprezentowała się swoim klientom na imprezie targowej. Po uczestnictwie w targach w Poznaniu, Birmingham i Moskwie przyszedł czas na Frankfurt – największe targi motoryzacyjne na świecie.

Krzysztof Marzec z SKV: Motto naszej marki to cena zamiennika, jakość oryginału

Firma ESEN zajmująca się dystrybucją części motoryzacyjnych jest właścicielem i głównym przedstawicielem marki SKV, która wkrótce zaprezentuje swoje produkty na dwóch ważnych międzynarodowych imprezach. Naszym rozmówcą jest Krzysztof Marzec – specjalista do spraw eksportu produktów marki SKV.

Nowe referencje przepustnic powietrza i termostatów SKV

Firma Esen, właściciel marki SKV rozszerza swój asortyment. Tym razem do oferty dołączyły nowe modele przepustnic powietrza i termostatów.

Nowe referencje zacisków hamulca SKV

Firma Esen, właściciel marki SKV, rozszerza swój asortyment. Tym razem do oferty dołączyły nowe modele zacików hamulca.

7 pytań do Krzysztofa Marca z firmy ESEN

Tym razem na nasze pytania odpowiedział Krzysztof Marzec – Specjalista ds. eksportu w firmie ESEN. ESEN zajmuje się dystrybucją części motoryzacyjnych, jest głównym przedstawicielem marki SKV w Polsce.

SKV prezentuje styczniowe nowości

Z początkiem roku marka SKV wprowadziła do swojego asortymentu kolejne nowości. Tym razem do grona produktów marki dołączyły między innymi nowe modele linek skrzyni biegów.

Nowe modele przepustnic w ofercie Esen

Firma Esen, właściciel marki SKV, kolejny raz w tym roku rozszerza swój asortyment. Tym razem do oferty dołączyły nowe modele przepustnic powietrza.