Menu

RING

TYREinflate – produkty OSRAM do konserwacji opon

Kojarząca się głównie z oświetleniem marka OSRAM, przygotowała nową linię produktów. Są one przeznaczone do konserwacji ogumienia.

Przejęcie Ring Automotive przez OSRAM potwierdzone

Spółka OSRAM w maju 2019 r. sfinalizowała przejęcie firmy Ring Automotive, producenta oświetlenia, akcesoriów i elektroniki samochodowej dostarczającego produkty na motoryzacyjny rynek wtórny. O zawarciu wstępnego porozumienia przez obie firmy, pisaliśmy w lutym.

OSRAM przejmuje firmę z branży oświetlenia samochodowego

Koncern OSRAM potwierdził przejęcie firmy specjalizującej się w produkcji oświetlenia do samochodów, elektroniki i akcesoriów. W ten sposób chce umocnić swoją ofertę na rynek wtórny (aftermarket).

Wrap Sisters zwyciężczyniami konkursu aplikatorów 3M Endorsed

Podczas ogólnopolskich targów Rema Days Warsaw odbył się konkurs 3M Endorsed Wrap!t Ring, czyli zmagania certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed.

Nowości w firmie Motogama

W ostatnim czasie firma Motogama wprowadziła do oferty kolejne nowości. Są to linie przewodów zapłonowych firmy Janmor , The Leader oraz produkty angielskiej firmy RING: – Żarówki samochodowe 12V i 24V, – Prostowniki SmartCharge 2-4 amp i 2-8 amp, – Lampy diodowe. W najbliższym czasie oferta produktów RING będzie poszerzona o kolejne referencje. Więcej informacji […]