TYREinflate – produkty OSRAM do konserwacji opon

14 stycznia 2021, 11:49

Kojarząca się głównie z oświetleniem marka OSRAM, przygotowała nową linię produktów. Są one przeznaczone do konserwacji ogumienia.

Produkty do opon od OSRAM

TYREinflate to rodzina kompresorów – poręczne, lekkie i kompaktowe urządzenia, wygodne do przechowywania i transportu. Wszystkie kompresory zostały zaprojektowane w taki sposób, by były funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu i trwałe. Trzymetrowy, zwijany przewód zasilający ułatwia podłączenie i przechowywanie, płaska obudowa zapewnia stabilność podczas pompowania, a duży przycisk sterowania zapewnia łatwą obsługę np. stopą. Schowek z boku pozwala na utrzymanie porządku i umożliwia bezpieczne przechowywanie węża.

W zależności od potrzeb, klienci mają do wyboru trzy różne produkty. Najprostszy z nich – model TYREinflate 200 posiada manometr analogowy i pozwala na napompowanie opony w niecałe 5 minut (dla opony 13” do 2,4 bar).

Kompresory OSRAM

Wersja TYREinflate 450 to urządzenie z cyfrowym wyświetlaczem, zwiększającym dokładność i ułatwiającym odczyt wyniku. Po osiągnięciu odpowiedniego ciśnienia, dzięki wbudowanej funkcji auto-stop, kompresor sam przestaje pompować, a ustawioną wartość zapamiętuje do kolejnego użycia. Czas pompowania opony wynosi do 3,5 minuty. W warunkach gorszego oświetlenia pomocna okaże się możliwość użycia światła LED, a gwintowane złącze ułatwi dotarcie do niewygodnie umieszczonych zaworów opon.

TYREinflate 1000 to najszybszy z proponowanych kompresorów. Jest w stanie napompować oponę w ciągu 2 min. Duży cyfrowy wyświetlacz ze wskaźnikiem napompowania pozwala śledzić postęp pracy, a mosiężna, gwintowana końcówka gwarantuje długą eksploatację. Jasne, kierunkowe światło LED zapewnia oświetlenie tam, gdzie jest to potrzebne. Dla intuicyjnego pompowania zamontowano pokrętło szybkiego ustawiania wartości ciśnienia i automatyczne zatrzymanie po osiągnięciu wymaganej wartości. Do zestawu dołączono pokrowiec, rękawiczki lateksowe i zapasowe nakrętki.

Dzięki trzyczęściowemu zestawowi adapterów, kompresorami OSRAM można napompować także opony motocyklowe, rowerowe, te od przyczep a nawet wózków (o ile są wyposażone w koła pneumatyczne). Przydadzą się także do napełnienia powietrzem sprzętu sportowego, pontonów, piłek, materacy czy wodnych zabawek.

Kompresory OSRAM

TYREseal 450 – uszczelniacz opon od OSRAM

Kompresory to nie wszystkie produkty OSRAM przeznaczone do ogumienia. Wraz z nimi producent proponuje kierowcom uszczelniacz w formie żelu – TYREseal 450. Ten produkt pozwala na szybką naprawę opony i dalszą jazdę nawet do 200 km. Żel pozwala uszczelniać przebicia o średnicy do 6 mm i jest bezpieczny dla czujników TPMS. TYREseal został przygotowany zgodnie ze standardem OE i jest kompatybilny ze wszystkimi kompresorami TYREinflate. Można go kupić jako pojedynczy produkt lub w zestawie z analogowym kompresorem (TYREseal KIT).

Uszczelniacz TYREseal 450 OSRAM

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!