Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
17.07 Zanieczyszczenia w układzie hydraulicznym sprzęgła: skutki oraz jak im zapobiec [FILM] 17.07 Poszerzona oferta podnośników szyb znanego producenta 17.07 Tesla model Y: woda w kabinie w okolicach nóg pasażera. Co jest przyczyną? 17.07 Aftermarket znów się jednoczy. Pojawił się wspólny cel! 17.07 Wielka Wyprawa Maluchów zakończona. Czy uda się osiągnąć cel?

Liqui Moly

“Po krótkich wakacjach rozważę opcje” – wywiad z Przemysławem Bryłą, byłym prezesem Liqui Moly Polska

W marcu b.r. doszło do zmiany na szczycie zarządu spółki Liqui Moly Polska. Po sześciu latach z funkcji prezesa ustąpił Przemysław Bryła, który łącznie był związany z firmą przez 14 lat. Jakie są kulisy zmiany władzy w spółce oraz, jakie plany na przyszłość ma były prezes? W naszym wywiadzie zadaliśmy te oraz inne pytania.

Co dalej z Liqui Moly Polska? Pytamy nowego prezesa. MotoFocus TV.

W marcu b.r. nowym prezesem spółki Liqui Moly Polska został Piotr Kasprzak, który piastował to stanowisko przed laty. Jaki jest powód decyzji o zmianie na szczycie zarządu? Jakie plany wobec rozwoju spółki i marki ma nowy prezes? Jaka będzie przyszłość rynku olejów silnikowych?

Zmiana na stanowisku prezesa LIQUI MOLY Polska

Firma LIQUI MOLY Polska Sp. z o.o. ogłosiła zmianę na stanowisku prezesa zarządu. Dotychczasowego prezesa, Przemysława Bryłę, 18 marca 2024 zastąpi dotychczasowy członek zarządu spółki.

Dodatek do benzyny E10 – nowość w ofercie Liqui Moly

Liqui Moly wprowadziło do oferty dodatek do benzyny E10, który niweluje skutki zwiększenia udziału bio dodatków w benzynie Pb95.

Motor Clean – nowa płukanka od Liqui Moly

Motor Clean to uniwersalna płukanka silnika do silników diesla i benzynowych. Produkt rozpuszcza nagar i szlam, a następnie w bezpieczny sposób usuwa je z wnętrza silnika podczas spuszczania zużytego oleju.

Dodatek do pojazdów z LPG – nowość od Liqui Moly

Samochody eksploatowane na gazie LPG bardzo często mają problemy z fabrycznym wtryskiem benzyny. Wszystko przez to, że silnik z instalacją sekwencyjną LPG, spala bardzo małe ilości benzyny i z czasem wtryskiwacze zaklejają się lakami i żywicami powstałymi z odparowanego paliwa. Firma Liqui Moly opracowała specjalny dodatek, który niweluje ten problem.

Liqui Moly jest niemieckim producentem olejów silnikowych, olejów do skrzyń biegów, chemii motoryzacyjnych oraz dodatków do paliw. Firma konsekwentnie poszerza swoją ofertę produktową, aspirując do sektora produktów premium. Oleje silnikowe Liqui Moly zbierają dobre opinie mechaników oraz kierowców. Na rynku bardzo popularne są także inne produkty marki, takie jak Ceratec, dodatek do diesla czy płukanki. Liqui Moly posiada także popularną w sieci wyszukiwarkę olejów „dobierz olej” pozwalającą na szybkie dopasowanie środka smarnego do konkretnego samochodu. Liqui Moly prowadzi także szkolenia dotyczące dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Więcej informacji na temat produktów marki można znaleźć w artykułach z tej kategorii.