Menu

Liqui Moly

Motor Clean – nowa płukanka od Liqui Moly

Motor Clean to uniwersalna płukanka silnika do silników diesla i benzynowych. Produkt rozpuszcza nagar i szlam, a następnie w bezpieczny sposób usuwa je z wnętrza silnika podczas spuszczania zużytego oleju.

Dodatek do pojazdów z LPG – nowość od Liqui Moly

Samochody eksploatowane na gazie LPG bardzo często mają problemy z fabrycznym wtryskiem benzyny. Wszystko przez to, że silnik z instalacją sekwencyjną LPG, spala bardzo małe ilości benzyny i z czasem wtryskiwacze zaklejają się lakami i żywicami powstałymi z odparowanego paliwa. Firma Liqui Moly opracowała specjalny dodatek, który niweluje ten problem.

Dwie dekady Liqui Moly w Polsce – wywiad z prezesem zarządu

W ubiegłym tygodniu, w Warszawie, polski oddział Liqui Moly Polska świętował swoje 20-lecie. Producent olejów, środków smarnych i dodatków podsumował lata swojej działalności w naszym kraju, ale i obwieścił ambitne cele biznesowe na bliską przyszłość. Rozmawialiśmy z prezesem zarządu spółki, Przemysławem Bryłą.

Liqui Moly jest w Polsce już od 20 lat

Niemiecka marka Liqui Moly świętuje okrągły jubileusz obecności w naszym kraju. Jej produkty dostępne są w oficjalnej polskiej dystrybucji od dokładnie dwóch dekad.

Długodystansowa płukanka – nowość w ofercie Liqui Moly

Ofertę Liqui Moly poszerzył nowy produkt – długodystansowa płukanka do układu olejowego 0,3L Liqui Moly nr 5200.

Liqui Moly jest niemieckim producentem olejów silnikowych, olejów do skrzyń biegów, chemii motoryzacyjnych oraz dodatków do paliw. Firma konsekwentnie poszerza swoją ofertę produktową, aspirując do sektora produktów premium. Oleje silnikowe Liqui Moly zbierają dobre opinie mechaników oraz kierowców. Na rynku bardzo popularne są także inne produkty marki, takie jak Ceratec, dodatek do diesla czy płukanki. Liqui Moly posiada także popularną w sieci wyszukiwarkę olejów „dobierz olej” pozwalającą na szybkie dopasowanie środka smarnego do konkretnego samochodu. Liqui Moly prowadzi także szkolenia dotyczące dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Więcej informacji na temat produktów marki można znaleźć w artykułach z tej kategorii.