Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
12.04 Rozstrzygnięcia XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 12.04 Nowe opony dla elektryków od włoskiego producenta wchodzą na rynek 11.04 Wyniki finansowe Auto Partner SA – dystrybutor poprawił własny rekord 11.04 Jak produkowane są części regenerowane? Kampania FAAS Forum. 11.04 Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

Liqui Moly

Długodystansowa płukanka – nowość w ofercie Liqui Moly

Ofertę Liqui Moly poszerzył nowy produkt – długodystansowa płukanka do układu olejowego 0,3L Liqui Moly nr 5200.

Nowy dodatek do paliwa w ofercie Liqui Moly

Fuel Protect Diesel (nr 21649) to nowość w ofercie Liqui Moly. Jest to dodatek do oleju napędowego, który wiąże i usuwa wodę z układu paliwowego.

MotoFocus TV: Płukanki i dodatki do silnika – działają czy szkodzą?

Gościem kolejnego odcinka programu MotoFocus TV był Rafał Kobza, ekspert techniczny firmy Liqui Moly Polska, oferującej m.in. płukanki silnikowe i dodatki do paliw. Prowadzący rozmowę Witold Hańczka przytoczył różnorodne opinie na temat płukanek i dodatków, które można znaleźć np. na forach internetowych. Czy odpowiedzi eksperta okazały się przekonujące? Oceńcie sami!

Motor protect (nr 1018) – nowość w ofercie Liqui Moly

Ofertę firmy Liqui Moly zasilił dodatek poprawiający właściwości oleju silnikowego Motor protect (nr 1018). Dodatek zawiera molekuły molibdenu organicznego, dzięki czemu tworzy trwałą warstwę ochronną na wszystkich elementach silnika.

Liqui Moly jest niemieckim producentem olejów silnikowych, olejów do skrzyń biegów, chemii motoryzacyjnych oraz dodatków do paliw. Firma konsekwentnie poszerza swoją ofertę produktową, aspirując do sektora produktów premium. Oleje silnikowe Liqui Moly zbierają dobre opinie mechaników oraz kierowców. Na rynku bardzo popularne są także inne produkty marki, takie jak Ceratec, dodatek do diesla czy płukanki. Liqui Moly posiada także popularną w sieci wyszukiwarkę olejów „dobierz olej” pozwalającą na szybkie dopasowanie środka smarnego do konkretnego samochodu. Liqui Moly prowadzi także szkolenia dotyczące dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Więcej informacji na temat produktów marki można znaleźć w artykułach z tej kategorii.