Dodatek do benzyny E10 – nowość w ofercie Liqui Moly

26 lutego 2024, 12:03

Liqui Moly wprowadziło do oferty dodatek do benzyny E10, który niweluje skutki zwiększenia udziału bio dodatków w benzynie Pb95.

Dodatek do benzyny E10 – Liqui Moly nr 21421

Preparat zabezpiecza i czyści osady z wszystkich elementów układu wtryskowego,  chroni przed zwiększoną zawartością wody w paliwie. Zastosowanie dodatku Liqui Moly E10 rekompensuje utratę mocy spowodowaną zastosowaniem paliwa E10. Poprawia zachowanie przy przyspieszaniu i zwiększa płynność.

Sposób użycia

Środek wystarczy dodać do paliwa we wszystkich 4- i 2-suwowych silnikach benzynowych. Nadaje się również do pojazdów dwukołowych. Opakowanie 150 ml wystarcza na od 35 do 70 litrów paliwa. Mieszanie następuje automatycznie.

Dodatek został przetestowany pod kątem współpracy z katalizatorami

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

realist, 26 lutego 2024, 14:27 8 0

Jeśli cena tego specyfiku nie jest niższa, niż różnica w cenie zatankowania benzyny 98 E5 - to nie ma on sensu. Lepiej zatankować od razu lepsze paliwo, niż niwelować skutki.

Odpowiedz