Zmiana na stanowisku prezesa LIQUI MOLY Polska

18 marca 2024, 10:08

Firma LIQUI MOLY Polska Sp. z o.o. ogłosiła zmianę na stanowisku prezesa zarządu. Dotychczasowego prezesa, Przemysława Bryłę, 18 marca 2024 zastąpi dotychczasowy członek zarządu spółki.

Piotr Kasprzak ponownie prezesem LIQUI MOLY Polska

Piotr-Kasprzak-Liqui-MolyNowym prezesem został Piotr Kasprzak, który piastował to stanowisko przed laty. W komunikacie spółki czytamy, że jest on osobą o ugruntowanej reputacji, z wieloma sukcesami w branży motoryzacyjnej. Obejmując fotel prezesa zarządu, będzie chciał przekuć zdobyte w ostatnich latach doświadczenia, w nową strategię dla marki LIQUI MOLY w Polsce.

Piotr Kasprzak zastąpi na stanowisku prezesa Przemysława Bryłę, który pełnił tę funkcję przez niemal 6 ostatnich lat, a z LIQUI MOLY jest związany od lat 14. Pod jego zarządem Firma zwiększyła 2,5 krotnie przychód i stała się liderem rynku w sprzedaży dodatków do paliw i oleju. Jednym z ważniejszych osiągnięć Liqui Moly w tym okresie było stworzenie i rozwój sieci warsztatów LIQUI MOLY PRO LINE SERWIS.

Z nowym prezesem LIQUI MOLY Polska będzie można spotkać się już niebawem, podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz Poznań Motor Show w Poznaniu (4-7 kwietnia). Firma zachęca do odwiedzenia jej stoiska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

KonradR, 18 marca 2024, 20:24 0 0

Gratulacje Panie Piotrze

Odpowiedz