Motor Clean – nowa płukanka od Liqui Moly

28 grudnia 2023, 21:06

Motor Clean to uniwersalna płukanka silnika do silników diesla i benzynowych. Produkt rozpuszcza nagar i szlam, a następnie w bezpieczny sposób usuwa je z wnętrza silnika podczas spuszczania zużytego oleju.

Dzięki płukaniu silnika, nowy olej pracuje z pełną wydajnością, a silnik ma większą kompresję i moc. Płukanie silnika zmniejsza zużycie oleju. Preparat jest szczególnie polecany do zastosowania przed preparatem Liqui Moly Motor Protect nr 1018.

Zastosowanie: Płukankę Motor Clean można stosować we wszystkich silnikach benzynowych i diesla. Produkt nadaje się do silników z filtrem cząstek stałych (DPF/GPF) oraz do silników z paskiem zębatym, pracującym w oleju. Jedno opakowanie 500 ml wystarcza na 5 l oleju. Produkt jest przetestowany pod kątem zgodności z katalizatorami i turbosprężarkami. Nie należy go stosować w motocyklach z mokrym sprzęgłem.

Aplikacja: Dodać do oleju silnikowego o temperaturze roboczej przed jego wymianą. Po dodaniu produktu pozostawić silnik na biegu jałowym przez około 10 minut. Następnie wymienić olej i filtr.

Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi olejami silnikowymi dostępnymi na rynku. Opakowanie 500 ml należy użyć na 3-5 l oleju silnikowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!