Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
08:54 Szkolenia firmy BETiS – maj 2024 08:53 Kolejny sezon akcji bezpłatnej kontroli amortyzatorów 17.04 Konkurs Hengst 17.04 Ewolucja w Klimatyzacji Samochodowej: urządzenia WAECO na R456a czyli zamiennik dla R134a oraz rozwiązania do obsługi R744. 17.04 Jedna, kilka czy wiele marek? Jak naprawiają europejskie warsztaty.

Venol

Z wizytą w łódzkiej fabryce olejów VENOL

Marka olejów VENOL jest znana w środowisku motoryzacyjnym, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jej produkty powstają w Polsce, a konkretnie w fabryce w Łodzi, przy ul. Lodowej 107. Oleje z tej fabryki dostępne są na terenie całego kraju, ale także w 76 innych państwach. Doświadczenie łódzkiego zakładu pozwala zrozumieć specyfikę funkcjonowania […]

VENOL to niemiecka marka olejów silnikowych, płynów chłodniczych i innego asortymentu z sektora chemii motoryzacyjnej. Jej produkty wytwarzane są na mocy uzyskanej licencji w polskiej fabryce w Łodzi. W zakładzie wdrożono zaawansowany system kontroli jakości, tu produkowane są także opakowania i etykiety, posiadające zabezpieczenia przed podrabianiem produktów. Oleje silnikowe VENOL są eksportowane na cały świat – do ok. 80 krajów. W ofercie znajdują się oleje standardowe 5W40 czy 10w40, ale także oleje sportowe przeznaczone do stosowania w silnikach pracujących pod dużym obciążeniem. Produkty VENOL zbierają pozytywne opinie użytkowników w wielu krajach świata. Więcej informacji na temat marki VENOL i jej asortymentu można znaleźć w artykułach z tej kategorii.