Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
09:35 Co zrobić, kiedy skrzynia biegów DSG w VW Golf Plus źle zmienia biegi? 13.06 Mała ładowarka, a duży akumulator. Czy takie ładowanie zepsuje baterię? 13.06 Obowiązkowy KSeF jednak nie od 1 lipca. Jaka jest nowa data i jak się przygotować? 13.06 Zanurzyli silnik pojazdu elektrycznego w wodzie. Co się stało? [FILM] 13.06 Unia Europejska podwyższa cła na chińskie elektryki

Garrett

Nowa linia turbosprężarek Garrett w ofercie MotoRemo

Dystrybutor produktów Garrett Performance wprowadza nową linię produktów Garrett – Club Line Turbochargers. GBC są zaprojektowane dla silników o małej pojemności stosowanych w sportach motorowych oraz motorowodnych.

Kobieta za kierownicą 900-konnego BMW – wywiad

Jest specjalistką w dziedzinie tuningu samochodowego. Wiedzą potrafi zagiąć większość mężczyzn interesujących się dodawaniem mocy swoim pojazdom. Na dodatek ma bardzo nietypowe hobby. O pracy i czasie wolnym spędzanym w otoczeniu niezliczonej ilości koni mechanicznych rozmawiamy z Elą Szczyrbowską, współwłaścicielką firmy K64performance w Ciechowicach w województwie śląskim.

Nowe turbosprężarki w ofercie MotoRemo

MotoRemo od listopada wprowadza do oferty dwie kolejne pozycje turbosprężarek Garrett Original Reman – turbosprężarki po naprawie fabrycznej Garrett Motion.

25 lat na rynku turbosprężarek – wywiad

Moto Remo świętuje właśnie swoje 25. urodziny. To kolejny przykład rodzinnej firmy, która odnosi sukcesy nie tylko na rynku lokalnym. O sprzedaży sprężarek i turbosprężarek oraz o ich regeneracji, a także o dodatkowej działalności firmy rozmawiamy z Krzysztofem Burzyńskim.

Turbosprężarka Garrett VNT do silnika benzynowego

W ofercie MotoRemo można znaleźć po raz pierwszy dostępną na aftermarkecie turbosprężarkę Garret VNT (ze zmienną geometrią) do silnika benzynowego.

Nowy wygląd opakowań turbo od Honeywell Garrett

Turbosprężarki firmy Honeywell Garret otrzymały nowy design dla opakowań. Ich szata graficzna charakteryzuje się prostotą i przejrzystością.

Katalog online Honeywell Garrett – iFrame

Katalog produktów Garrett – iFrame umożliwia użytkownikom strony korzystanie ze wszystkich praktycznych i funkcjonalnych cech katalogu Honeywell Garrett online, daje także bezpośredni dostęp do najnowszych aktualizacji.

Setna referencja Garrett Original Reman

W firmie Moto Remo oraz sieci Inter Cars dostępna jest nowa turbosprężarka Garrett Original Reman. To dedykowana 4-cylindrowemu silnikowi wysokoprężnemu o pojemności 1.9L i mocy 74kW turbosprężarka, o numerze typu turbo GTA1749MV.

Nowości Garrett Performance

Moto Remo, autoryzowany przedstawiciel Honeywell Garrett oraz dystrybutor produktów Garrett Performance w Polsce, przedstawia nowe obudowy żeliwne turbin. Korpusy dedykowane są dla turbosprężarek serii GTX Gen II. Tabela poniżej zawiera numery korpusów żeliwnych turbosprężarki, charakterystykę flansz oraz przypisany do obudowy model turbosprężarki. Nr korpusu turbiny Opis Model turbosprężarki 740902-0052 V-Band / V-Band 1.21 A/R GTX3584RS […]

Nowe Turbosprężarki Garrett GTX Gen II z odwrotnym kierunkiem rotacji

Moto Remo, autoryzowany dystrybutor produktów Garrett Performance, prezentuje nowość dla segmentu motosportu Honeywell Garrett: Turbosprężarki GTX Gen II z odwrotnym kierunkiem rotacji. Są one dostępne w czterech rozmiarach: GTX3071R, GTX3076R, GTX3576R i GTX3582R. Pierwsza prezentacja nowych turbosprężarek miała miejsce na targach SEMA SHOW 2016 w Las Vegas, na której zaprezentowano turbosprężarki GTX Gen II jako […]

Garrett Motion to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów turbosprężarek. Jest to amerykańska firma, zajmująca się projektowaniem, rozwojem i produkcją systemów turbodoładowania silników spalinowych. Działa zarówno na rynku samochodów osobowych, jak i większych pojazdów ciężarowych, użytkowych czy przemysłowych. Garett Motion angażuje się także w motosport, gdzie testuje nowoczesne warianty swoich turbosprężarek. Obecnie siedziba firmy znajduje się w miejscowości Rolle w Szwajcarii. W przeszłości Garett był częścią koncernu Honeywell, obecnie funkcjonuje jako odrębna firma. Więcej informacji o turbosprężarkach marki Garett znajduje się w powyższych artykułach.