Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
15:25 Spotkanie kluczowych graczy przemysłu motoryzacyjnego odbyło się w Warszawie 10:51 Zeroemisyjna produkcja opon. Gigant z branży testuje nową technologię. 14.06 Konkurs Niterra – wyniki 14.06 Nigdy więcej “elektryka”. To badanie zweryfikowało zdanie wielu kierowców. 14.06 Co zrobić, kiedy skrzynia biegów DSG w VW Golf Plus źle zmienia biegi?

MotoTechnika

Nowe wahacze do pojazdów VAG w ofercie polskiej marki

MOTOTECHNIKA wprowadza nowe produkty dla pojazdów marek grupy Volkswagena. Wprowadzane referencje wahaczy pokrywają znaczną część modeli niemieckiego koncernu.

Zestawy łączników – nowości w Mototechnice

Firma Mototechnika wprowadziła do swojej oferty 10 nowości – są to zestawy łączników do samochodów marek BMW, Ford, Fiat i Volvo. 

Mototechnika – polskie części zamienne – wywiad

Mototechnika to polska firma produkująca elementy układu kierowniczego i zawieszenia do samochodów osobowych i autobusów, jak również do quadów i pojazdów ATV. O historii i planach na przyszłość rozmawiamy z dyrektorem ds. sprzedaży i rozwoju – Sebastianem Tirakiem. 

Nowe wahacze w ofercie MOTOTECHNIKA

Ponad 30 nowych referencji do pojazdów marek Audi, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot i innych zasiliło ofertę marki MOTOTECHNIKA.

Nowość do Dacii Duster w ofercie firmy Mototechnika

W ofercie Mototechniki pojawiła się nowa referencja przeznaczona do pojazdów marki Dacia. Jest to przegub wahacza do modelu Duster.

Nowe łączniki stabilizatorów w ofercie Mototechnika

W ofercie firmy Mototechnika pojawiły się nowe łączniki stabilizatorów do takich samochodów jak Kia Sportage, Hyundai ix35, Land Rover Freelander II oraz Mazda 6.

Mototechnika uzupełnia ofertę

W ofercie firmy Mototechnika pojawiły się drążki kierownicze, końcówki drążków oraz przeguby wahaczy do popularnych modeli samochodów. Nowe produkty są przeznaczone do takich modeli jak Dacia Duster, Opel Meriva, Corsa, Skoda Fabia, VW Passat, Polo oraz Sharan. Szczegóły oferty są dostępne na stronie mototechnika.pl i pod numerem telefonu 509-544-537.

Mototechnika na targach w Iranie

Firma Mototechnika, polski producent elementów układu kierowniczego i zawieszenia weźmie udział w Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Iranie – IAP 2016. Na stoisku będzie można się zapoznać z całą ofertą firmy Mototechnika która obejmuję między innymi: szeroką gamę drążków kierowniczych, końcówek drążka, przegubów wahacza, łączników stabilizatora, wahaczy oraz wielu innych elementów układu kierowniczego i zawieszenia do samochodów […]

Trzy nowości od Mototechniki

Nowe łączniki stabilizatora pojawiły się w ofercie producenta części. Trzy nowości to łaczniki stabilizatora przeznaczone do: Rovera 75, Forda Focusa II generacji i Land Rovera Freelandera. Nr katalogowe części znajdują się na grafice poniżej. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

Nowe referencje Mototechniki do X5 i Mokki

Firma Mototechnika rozszerzyła swoją ofertę o 2 nowości. Są to elementu układu zawieszenie do BMW X5 i Opla Mokka.