Mototechnika uzupełnia ofertę

22 listopada 2016, 16:02

W ofercie firmy Mototechnika pojawiły się drążki kierownicze, końcówki drążków oraz przeguby wahaczy do popularnych modeli samochodów.

Nowe produkty są przeznaczone do takich modeli jak Dacia Duster, Opel Meriva, Corsa, Skoda Fabia, VW Passat, Polo oraz Sharan.

Szczegóły oferty są dostępne na stronie mototechnika.pl i pod numerem telefonu 509-544-537.

Dowiedz się więcej

Mototechnika na targach w Iranie
Mototechnika na targach w Iranie

Firma Mototechnika, polski producent elementów układu kierowniczego i zawieszenia weźmie udział w Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Iranie – IAP 2016. Na stoisku będzie można się zapoznać z całą ofertą firmy Mototechnika która obejmuję między innymi: szeroką gamę drążków kierowniczych, końcówek drążka, przegubów wahacza, łączników stabilizatora, wahaczy oraz wielu innych elementów układu kierowniczego i zawieszenia do samochodów […]

Trzy nowości od Mototechniki
Trzy nowości od Mototechniki

Nowe łączniki stabilizatora pojawiły się w ofercie producenta części. Trzy nowości to łaczniki stabilizatora przeznaczone do: Rovera 75, Forda Focusa II generacji i Land Rovera Freelandera. Nr katalogowe części znajdują się na grafice poniżej. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!