Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
10:00 Konkurs Delphi – wyniki 09:39 MotoFocus na Wielkiej Wyprawie Maluchów – wesprzyjcie z nami szczytny cel! 09:16 Ile czasu klient czeka na przyjęcie auta do Twojego warsztatu? Ankieta. 08:32 Analizy rynku: szanse i zagrożenia, czyli przyszłość warsztatów w Europie [FILM] 24.06 MotoFocus TV: Czy warto kupić droższy filtr do auta?

Fuchs Oil

Producent olejów FUCHS SE nawiązał współpracę z jednym z czołowych producentów samochodów

W ramach nowo nawiązanej współpracy, oleje produkowane przez FUCHS SE będą oferowane w ramach posprzedażowej obsługi klientów salonów autoryzowanych producenta samochodów marki premium.

Oleje przekładniowe – podstawowe informacje. Szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl

Nowe szkolenie, przygotowywane specjalnie dla Czytelników naszego portalu dotyczyło olejów przekładniowych. Poprowadziła je Agnieszka Nytko, Menedżer Produktu w firmie FUCHS OIL.

Oleje silnikowe – podstawy. Szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl

Nowe szkolenie, przygotowywane specjalnie dla Czytelników naszego portalu dotyczyło olejów silnikowych. Poprowadził je Łukasz Hercog z firmy FUCHS OIL.

Przegląd rynku płynów do chłodnic

Regularna wymiana płynu chłodniczego jest niezbędna dla prawidłowej pracy układu chłodzenia w samochodzie. O tej prawdzie często zapominają właściciele pojazdów, a uświadamianie im jej jest zadaniem mechaników. Jaki płyn do chłodnic najlepiej wybrać? Sprawdziliśmy ofertę polskiego rynku w tym zakresie.

Niskopopiołowe oleje silnikowe – przegląd rynku

Oleje Low SAPS i Mid SAPS, czyli niskopopiołowe są dziś bardzo ważnym fragmentem rynku. Ich popularność rosła wraz z liczbą pojazdów, wyposażanych w filtr cząstek stałych. Jakie oleje z tej kategorii są dostępne na polskim rynku? Postanowiliśmy sprawdzić aktualną ofertę producentów.

FUCHS GEAR+ program wsparcia warsztatów samochodowych

Po naszych drogach jeździ coraz więcej samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów, coraz większa jest świadomość konieczności wymiany olejów w tych przekładniach, coraz więcej mówi się o wymianie dynamicznej olejów w automatach. Dla wielu warsztatów zakup urządzenia do dynamicznej wymiany to nie lada wydatek.

Jak uchronić olej silnikowy przed podrabianiem? Producenci mają swoje sposoby.

W związku z wręcz cyklicznym pojawianiem się informacji o grupach przestępczych, specjalizujących się w podrabianiu olejów silnikowych, postanowiliśmy zapytać producentów środków smarnych jak zabezpieczają swoje produkty przed sfałszowaniem i jak przeciętny klient również może się ustrzec przed podrobionymi, słabej jakości olejami.

FUCHS Titan Race w sieci Inter Cars

Nowym dystrybutorem produktów FUCHS Titan Race dedykowanych do sportowych samochodów został Dział Tuningu spółki Inter Cars.

Fuchs Oil jest producentem środków smarnych, w tym olejów silnikowych. Firma posiada niemieckie korzenie, choć swoją działalnością obejmuje niemal wszystkie kontynenty. Grupa Fuchs składa się z niemal 60 spółek, zatrudniając łącznie prawie 6 000 osób. Fuchs jest jednym z największych na świecie dostawców środków smarnych, działając w wielu branżach – oprócz motoryzacji także np. w przemyśle budowlanym, górniczym czy rolniczym. Fuchs Oil działa w Polsce od roku 1990. W Europie Środkowo-Wschodniej wsparciem mieszalni marki Fuchs jest Laboratorium Kontroli Jakości Produkcji oraz Laboratorium Badawczo-Rozwojowe (R&D). Więcej informacji na temat olejów silnikowych, płynów i smarów Fuchs, znajdziesz w artykułach w tej kategorii.