Menu

BorgWarner

Delphi Technologies startuje z programem Masters of Motion

Delphi Technologies, marka należąca do BorgWarner Inc., rozpoczęła kampanię, która ma na celu wsparcie warsztatów i mechaników. Zadaniem Masters of Motion jest proaktywne zaangażowanie się w działalność warsztatów w nowej rzeczywistości.

BorgWarner przejmuje Drivetek AG

BorgWarner ogłosił przejęcie firmy Drivetek AG. Operacja ta ma na celu wsparcie działalności firmy w zakresie wysoko napięciowych wentylatorów i dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Nowy dyrektor generalny NGK SPARK PLUG Eastern Europe

Nowym Dyrektorem Generalnym NGK SPARK PLUG EUROPE został pan Tomasz Supady. Funkcja ta obejmuje w  sumie 14 krajów, w tym Polskę, kraje bałtyckie oraz kraje w kierunku południa Europy, aż po Bośnię i Hercegowinę, Rumunię oraz Serbię.

BorgWarner i plany firmy na najbliższą przyszłość – wnioski z konferencji targowej

Firma BorgWarner obecna jest w 22 krajach na świecie, a w jej skład wchodzą tak znane marki jak Delphi Technologies, Delco Remy, Beru i Wahler. Podczas targów Automechanika we Frankfurcie na swoim stoisku producent części motoryzacyjnych przygotował krótką konferencję prasową. Była to dobra okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami motoryzacyjnymi, które w najbliższych latach […]

BorgWarner rozbudowuje zakład w Błoniu w celu produkcji komponentów dla pojazdów elektrycznych

Firma BorgWarner Mobility Poland otrzymała wsparcie publiczne od Specjalnej Strefy Ekonomicznej TAX na rozbudowę swojego zakładu w Błoniu. Istniejący zakład zostanie powiększony o 15 000 metrów kwadratowych, aby umożliwić produkcję komponentów, w tym wysokowydajnych falowników, przetworników DC-DC i systemów zarządzania baterią. Rozbudowa ma zostać zakończona do końca 2023 roku. 

BorgWarner zainwestuje w Polsce

Firma BorgWarner ogłosiła, że planuje zainwestować dwa miliony euro w nowe centrum techniczne. Będzie ono posiadało 3 000 metrów kwadratowych, zlokalizowane zostanie w Krakowie i skupiać się będzie przede wszystkim na rozwoju elektroniki dla sektora automotive, w tym wysoce zaawansowanych sterowników, inwertorów i konwertorów DC/DC.

BorgWarner otwiera nowe centrum techniczne w Niemczech

Pod koniec maja firma BorgWarner świętowała otwarcie nowego centrum technicznego zlokalizowanego w Norymbergii w Niemczech. Nowa jednostka ma za zadanie wzmocnić zaangażowanie producenta w przemysł eMobility poprzez rozszerzenie jej działalności w miejscu powszechnie znanym jako hub technologiczny. Nowa jednostka ma rozwijać wysokowydajną energoelektronikę dla światowych producentów samochodów.

Ponad 80 nowych zaworów EGR BorgWarner wprowadzonych na rynek w 2021 r.

BorgWarner poszerzył swoją ofertę zaworów EGR w 2021 roku, dodając ponad 80 nowych numerów części do portfolio produktów.

Zawory EGR BorgWarner

Stale rosnące normy emisji spalin spowodowały, że producenci części zaczęli wprowadzać na rynek nowoczesne zastosowania, dzięki którym silniki stają się bardziej przyjazne środowisku oraz ekonomiczne.

BorgWarner wprowadził 80 zaworów EGR w 2021 roku

W minionym roku BorgWarner poszerzył swoją ofertę zaworów EGR dodając ponad 80 nowych numerów części do portfolio produktów. BorgWarner rozszerza swoją ofertę EGR dla rynku wtórnego. Produkowane części odpowiadają surowym standardom jakości OE. Zwiększone moce produkcyjne w kolejnych zakładach w Europie i na świecie umożliwiają optymalizację dostaw oraz cen oferowanych produktów.

BorgWarner to amerykański koncern, dostarczający rozwiązania elektroniczne i technologie systemowe dla branży motoryzacyjnej. Posiada ponad 100 zakładów produkcyjnych na całym świecie oraz ponad 30 centr technicznych. BorgWarner ma swoje placówki także w Polsce w miejscowościach takich jak Rzeszów czy Jasionka. Praca w zakładach BorgWarner to często poszukiwany temat w polskim Internecie. Historia firmy sięga 1928 r., kiedy to doszło do fuzji kilku amerykańskich firm związanych z produkcją motoryzacyjną. Od 2020 r. BorgWarner jest właścicielem firmy Delphi Technologies. Więcej informacji na temat firmy oraz jej produktów, można znaleźć w powyższych artykułach.