Delphi Technologies startuje z programem Masters of Motion

10 stycznia 2023, 11:09

Delphi Technologies, marka należąca do BorgWarner Inc., rozpoczęła kampanię, która ma na celu wsparcie warsztatów i mechaników. Zadaniem Masters of Motion jest proaktywne zaangażowanie się w działalność warsztatów w nowej rzeczywistości.

Narzędzia dostępne w ramach programu Masters of Motion są bezpośrednią odpowiedzią na ustalenia poczynione podczas fazy konsultacji. Cały zestaw materiałów zostanie zamieszczony na nowym cyfrowym portalu, do którego z czasem będą dodawane kolejne filmy, grafiki i przewodniki. Materiały te są skierowane przede wszystkim do techników i będą one nadal opracowywane we współpracy z warsztatami. W ramach programu Masters of Motion przewidziano wiele form kontaktu z mechanikami zarówno online i offline, aby wspierać ich we właściwym miejscu, czasie i sposobie wykonywanej przez nich pracy.

Kampania stanowi pomoc dla warsztatów poprzez doradztwo i podnoszenie kwalifikacji techników w zakresie dotychczasowych rozwiązań technicznych oraz stworzy podstawy umożliwiające obsługę nowych rozwiązań, w tym komunikacji i elektromobilności. Narzędzia Masters of Motion pomogą również dystrybutorom zaopatrującym warsztaty.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!