Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
19.04 Malejące zyski w branży produkcji części motoryzacyjnych 19.04 Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO 19.04 Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zmienia nazwę 19.04 Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe. 19.04 Jak rozwiązać problem z brakiem pracowników w branży automotive? Trzeba złamać stereotypy.

DAYCO EUROPE

Pompa cieczy ECF Airtex wchodzi na rynek wtórny

Jeden z największych producentów samochodowych pomp cieczy chłodzącej Airtex wprowadził na rynek wtórny elektrohydrauliczną pompę cieczy ECF.

Dayco ujednolica swój katalog internetowy

Aby ułatwić i przyspieszyć znajdowanie właściwych części zamiennych, firma Dayco całkowicie przeprojektowała i zintegrowała rozwiązania katalogowe Dayco na swojej światowej stronie internetowej www.daycoaftermarket.com.

Konkurs Dayco – wyniki

Wiemy już, do kogo trafią trzy zestawy gadżetów z konkursu, którego patronem została firma Dayco. Aby wziąć udział, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

Targi motoryzacyjne w Pułtusku. Serio!?

Pułtusk, niespełna 20-tysięczne miasteczko w województwie mazowieckim, ok. 70 km od Warszawy. To właśnie tu, w miniony weekend odbyło się jedno z najciekawszych jak dotąd motoryzacyjnych wydarzeń roku. Skala imprezy i zainteresowanie nią zaskoczyły samych organizatorów.

Volkswagen Golf VII (2018) – wymiana łożysk [FILM]

Przedstawiamy film instruktażowy dotyczący wymiany łożysk osi przedniej w Volkswagenie Golfie VII z 2018 r. Film został przygotowany przez dział szkoleniowy firmy Dayco.

Konkurs Dayco – wyniki

Wiemy już, do kogo trafią trzy zestawy nagród w konkursie, którego patronem została firma Dayco. Aby mieć szansę na zdobycie jednego z nich, trzeba było odpowiedzieć poprawnie na 3 pytania.

Kolejne firmy w SDCM

Największa organizacja w Polsce reprezentująca interesy przemysłu i rynku motoryzacyjnego wartego 150 mld zł i tworzącego blisko 330 tys. miejsc pracy powiększyła się ostatnio o kolejne firmy członkowskie. Do elitarnego grona firm członkowskich SDCM dołączyły w ostatnim czasie: Alliance Automotive Group Poland, Elit Polska oraz firma Dayco, a kilka innych pomimo pandemii koronawirusa prowadzi w […]

Dayco z nagrodą od General Motors

Firma Dayco została nagrodzona przez General Motors (GM) poprzez jej światową sekcję zajmującą się jakością i rozwojem dostawców, jako partner – dostawca, który wykazał się stałą jakością przez cały rok.

Wkład Dayco w walkę z koronawirusem

Dayco wykorzystał swoje możliwości produkcyjne, aby pomóc osobom cierpiącym w wyniku pandemii Covid-19, przekształcając istotny element łatwo dostępnej maski ​​do nurkowania w ratujący życie respirator.

Konkurs Dayco – wyniki Konkurs

Konkurs Dayco – wyniki

Wiemy już do kogo trafią trzy zestawy gadżetów, przygotowane przez firmę Dayco. Tym razem w ramach naszego konkursu, sprawdzaliśmy wiedzę z tematyki związanej z układem rozrządu silnika.

Amerykańska firma Dayco jest jednym ze światowych liderów w zakresie produkcji i dostaw pasów napędowych do silników w branży motoryzacyjnej, budowlanej, rolnej i przemysłowej. W przypadku motoryzacji, firma działa zarówno na rynku pierwszego montażu jak i aftermarkecie. Dayco istnieje od 1905 r., obecnie działa w ponad 20 krajach. Na polskim rynku szczególnie popularne są paski rozrządu Dayco, które zbierają dobre opinie. Mają one wysoką odporność na rozciąganie i mogą pracować w wysokich temperaturach. Katalog produktów Dayco jest dostępny u dystrybutorów, oferujących wyroby tej firmy. Więcej informacji na temat Dayco można znaleźć w artykułach w tej kategorii.