Menu

Motorro

Wysoka zniżka na aplikację Motorro – tylko dla czytelników MotoFocus.pl

Aplikacja Motorro, dzięki której m.in. porównasz ceny części w 27 hurtowniach jednym kliknięciem, spada z nieba wszystkim tym, którzy zmagają się z brakami asortymentu u dystrybutorów. Aplikacja dziś okazuje się niezbędna przy sprawnym wyszukiwaniu potrzebnego towaru.

Auto France i Inter Parts dołączyły do Motorro

Na platformie znajduje się obecnie oferta 22 polskich hurtowni motoryzacyjnych. Do Motorro dołączyły właśnie Auto France i Inter Parts, a jak zapewniają twórcy, do końca roku dołączą do ich grona kolejne, także zagraniczne.

Motoryzacyjne Start-upy idą w kierunku zarządzania danymi

Tegorocznemu Kongresowi Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego towarzyszyła wystawa polskich, branżowych start-upów. Wśród innowacyjnych, raczkujących firm widać bardziej wybijającą się tematykę – analiza i zarządzanie danymi pojazdów.

Motorro jest platformą zakupową, stworzoną z myślą o warsztatach i sklepach motoryzacyjnych. Jej idea polega na skracaniu procesu zamawiania części online. Motorro umożliwia dokonanie wyceny za pomocą kilku kliknięć – bez konieczności porównywania cen, dostępności i czasu potrzebnego na dostawę w kilku katalogach rożnych dystrybutorów. Platforma integruje oferty wielu hurtowni motoryzacyjnych w jednej bazie. Dzięki obecności w niej, hurtownie zyskują możliwość zwiększenia sprzedaży oraz pozyskiwania nowych i aktywizacji dotychczasowych klientów. Więcej informacji na temat platformy Motorro oraz jej oferty można znaleźć w powyższych artykułach.