Takiej akcji jeszcze nie było – Voucher dla warsztatu w wysokości 5000 zł na usługi Motorro

20 kwietnia 2023, 8:00

Aplikacja Motorro nieźle namieszała na rynku motoryzacyjnym! Dziś, dzięki niej m.in. porównasz ceny części w niemal wszystkich hurtowniach jednym kliknięciem. Korzystają z niej już nie tylko sklepy motoryzacyjne, ale szturmem podbija także warsztaty samochodowe. I właśnie dla tych ostatnich twórcy przygotowali promocję jakiej nie było – Voucher o wysokości 5000 zł na usługi Motorro. A zdobyć go można dosłownie kilkoma kliknięciami!

Motorro już od dłuższego czasu zgarnia coraz większą pulę klientów z rynku. Obecnie aplikacja daje już dostęp do ofert 95% hurtowni w Polsce. Dzięki niej sprawdzisz najkorzystniejszą cenę, dostępność produktów i czas dostawy w niemal we wszystkich hurtowniach, a to szczególnie cenne przy brakach asortymentu.

Ponadto, jak wynika z badania przeprowadzonego przez portal MotoFocus.pl, w ponad połowie większych warsztatów, czynności związane z przygotowaniem wycen dla klientów zajmują od 2 do 4, a często nawet do 6 godzin dziennie. Mówiąc wprost – wyceny dla klientów mogą pochłonąć niemal cały etat… Przy obecnych, stale rosnących kosztach zatrudnienia pracownika, to poważny problem na przedsiębiorców. Motorro pozwala znacznie przyspieszyć proces zamawiania części a jego koszt jest nieporównywalnie niższy niż zatrudnienie kolejnej osoby! Ponadto Motorro pozwala zapamiętać pierwszą ofertę złożoną klientowi, co oznacza, iż przy ponownym kontakcie z klientem nie trzeba ponownie robić kalkulacji.

Oferta tylko dla Czytelników MotoFocus.pl

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy i chcesz odebrać 5000zł na usługi Motorro, kliknij poniżej:

Możesz też odebrać Voucher skanując poniższy kod QR!

Artykuł sponsorowany Motorro

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!