Wysoka zniżka na aplikację Motorro – tylko dla czytelników MotoFocus.pl

1 lutego 2022, 12:58

Aplikacja Motorro, dzięki której m.in. porównasz ceny części w 27 hurtowniach jednym kliknięciem, spada z nieba wszystkim tym, którzy zmagają się z brakami asortymentu u dystrybutorów. Aplikacja dziś okazuje się niezbędna przy sprawnym wyszukiwaniu potrzebnego towaru.

Wiele można by pisać o brakach asortymentu. To poważna bolączka, a zarazem chleb powszedni małych, średnich, dużych sklepów motoryzacyjnych i warsztatów. Ten ból uśmierza Motorro, aplikacja, która agreguje dane takie jak cena i dostępność towaru i pozwala użytkownikowi na zamówienie potrzebnej części przy pomocy dosłownie kilku kliknięć.

Dostęp do aplikacji to zaledwie kilka złotych dziennie, a dodatkowo jej twórcy przygotowali specjalnie dla Czytelników MotoFocusa kod rabatowy obniżający jej cenę aż o 40%. Żeby skorzystać z dostępu w promocyjnej cenie:

wejdź na: motorro.pl

Kliknij kup teraz, wybierz pakiet i wpisz kod rabatowy MOTOFOCUS, a cena aplikacji automatycznie obniży się o 40%.

Promocja potrwa do końca lutego 2022 r.

Tak w praktyce działa Motorro:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Jarex, 2 lutego 2022, 9:58 5 -2

Porównać ceny to mogę w necie.

Odpowiedz