Auto France i Inter Parts dołączyły do Motorro

4 grudnia 2020, 14:58

Na platformie znajduje się obecnie oferta 22 polskich hurtowni motoryzacyjnych. Do Motorro dołączyły właśnie Auto France i Inter Parts, a jak zapewniają twórcy, do końca roku dołączą do ich grona kolejne, także zagraniczne.

Motorro nawiązało właśnie współpracę z Auto France oraz Inter Parts. Auto France jest największą w kraju hurtownią, specjalizującą się w sprzedaży części wyłącznie do samochodów francuskich. Jeśli chodzi o Inter Parts, to jest członkiem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International S.A. z siedzibą w Genewie i zajmuje się sprzedażą samochodowych i motocyklowych części zamiennych, akcesoriów, a także wyposażenia warsztatowego.

Na platformie Motorro klienci mogą sprawdzić swoją indywidualną cenę i dostępność poszukiwanego produktu jednym kliknięciem. Aktualnie znajduje się tam oferta 22 polskich hurtowni motoryzacyjnych.

Zespół Motorro pracuje także nad zwiększeniem funkcjonalności aplikacji. Najnowsze funkcje platformy to wtyczka do partslink i katalogów hurtowni oraz funkcja API.

Ta ostatnia, dedykowana sklepom internetowym optymalizuje procesy zakupowe, ale też daje dostęp do wszystkich 22 hurtowni przy integracji z wyłącznie jednym API, dając realne oszczędności. Już wkrótce ma pojawić się także możliwość dokonania zakupu części przez klienta, na podstawie, otrzymanej od sprzedawcy, wyceny.

Pełną ofertę Motorro można znaleźć na https://motorro.pl/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Robert, 7 grudnia 2020, 10:35 0 0

o proszę:))

Odpowiedz