Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
19.04 Malejące zyski w branży produkcji części motoryzacyjnych 19.04 Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO 19.04 Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zmienia nazwę 19.04 Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe. 19.04 Jak rozwiązać problem z brakiem pracowników w branży automotive? Trzeba złamać stereotypy.

Inter Parts

Uroczystość 30-lecia CAIRO-soft w Naterkach

Z okazji 30-lecia CAIRO-soft odbyła się konferencja z udziałem klientów i partnerów firmy. Impreza odbyła się 2 czerwca 2023 r. w Hotelu Mazury Golf & Country Club w Naterkach.

Dostawy części „na gwizdek” czy optymalizacja pracy w warsztatach?

Polska branża samochodowych części zamiennych jest specyficzna pod wieloma względami. Z pewnością większość przedstawicieli innych branż z dużym zdziwieniem spojrzałaby np. na model dostaw części zamiennych do warsztatów naprawczych, realizowany przez regionalne hurtownie. Z poniższego artykułu dowiecie się m.in., kto i dlaczego płaci za dostawy, jak często są przeprowadzane oraz na jakim dystansie?

Inter Parts świętowało 30-lecie działalności

W Iławie odbyło się spotkanie klientów i dostawców firmy Inter Parts, podczas którego świętowano jubileusz 30-lecia działalności dystrybutora.

Nowość w ofercie Inter Parts – odzież robocza MBHP

Odzież robocza i ochronna stanowią podstawowy środek ochrony pracy we wszelkich branżach i gałęziach przemysłu. W ofercie Inter Parts pojawiła się odzież robocza marki MBHP.

Sto warsztatów pod szyldem NexusAuto w Polsce

Na setnym spośród ponad 120 warsztatów sieci NexusAuto w Polsce pojawiło się oszyldowanie. To dobry czas na podsumowanie działalności sieci na polskim rynku.

Auto France i Inter Parts dołączyły do Motorro

Na platformie znajduje się obecnie oferta 22 polskich hurtowni motoryzacyjnych. Do Motorro dołączyły właśnie Auto France i Inter Parts, a jak zapewniają twórcy, do końca roku dołączą do ich grona kolejne, także zagraniczne.

#przegońwirusa – Kampania Inter Parts

Inter Parts przygotował kampanię #przegońwirusa dla swoich partnerów handlowych, która jednocześnie jest odpowiedzią na wytyczne rządowe, dotyczące prowadzenia działalności handlowej w czasie pandemii koronawirusa.

Magazyn Centralny Inter Parts – plan inwestycji niezagrożony

Trwają prace związane z budową nowego magazynu centralnego obsługującego firmę Inter Parts. Zaledwie kilkaset metrów od centrali firmy w Stawigudzie powstaje nowy magazyn, który będzie odpowiadał za dystrybucję towarów do klientów hurtowych oraz sieci oddziałów spółki.

Koronawirus: komunikaty i zalecenia dystrybutorów części Pilne

Koronawirus: komunikaty i zalecenia dystrybutorów części

Moto-Profil poinformował o rozpoczęciu pracy zdalnej przez managerów regionu, przedstawicieli handlowych oraz inżynierów sprzedaży firmy. Tymczasem firma HART zdecydowała się zawiesić działalność. Poniżej prezentujemy także komunikaty innych dystrybutorów w związku z obecną sytuacją.

Nie żyje Mieczysław Bacławski – współzałożyciel Inter Parts

Spółka Inter Parts poinformowała o śmierci Mieczysława Bacławskiego – współzałożyciela i Członka Zarządu firmy.

Inter Parts to dystrybutor części samochodowych i motocyklowych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatowego, działający na terenie całej Polski. Siedziba firmy mieści się w Stawigudzie, w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo powstało w 1991 r. jako niewielka hurtownia, by w kolejnych latach stopniowo zwiększać zasięg swojej działalności i posiadaną  powierzchnię magazynową. Dziś Inter Parts posiada kilkadziesiąt oddziałów, zlokalizowanych w wielu miastach takich jak Olsztyn, Toruń, Żory, Malborg, Ostrołęka, Łódź czy Toruń. W tej kategorii artykułów dowiesz się więcej na temat aktualnej działalności Inter Parts, oferty firmy oraz organizowanych przez nią promocji asortymentowych.