Inter Parts świętowało 30-lecie działalności

6 października 2022, 12:43

W Iławie odbyło się spotkanie klientów i dostawców firmy Inter Parts, podczas którego świętowano jubileusz 30-lecia działalności dystrybutora.

Jubileuszowe wydarzenie, które miało miejsce w hotelu Grand Hotel Tiffi Iława uświetniła obecność blisko 200 klientów hurtowych z Polski i zagranicy, będących laureatami akcji promocyjnej. Ponadto w spotkaniu  udział wzięło ponad trzydziestu dostawców, na co dzień współpracujących z firmą. W ramach wydarzenia klienci zaproszeni zostali także do centrali spółki w Stawigudzie, gdzie mogli obejrzeć postępy prac przy otwarciu nowoczesnego magazynu obsługującego Inter Parts.

Tymczasem w piątkowy wieczór odbył się uroczysty bankiet, podczas którego Zarząd Inter Parts z Prezesem Waldemarem Bacławskim nagrodził 11 klientów za całokształt współpracy. W drugiej części kolacji prowadząca, Paulina Sykut Jeżyna zaprosiła na scenę Andrzeja Piasecznego, którego koncert porwał gości do tańca. Bankiet, podczas którego klienci mieli okazję porozmawiać z pracownikami Inter Parts i dostawcami w nieco luźniejszej atmosferze potrwał do wczesnych godzin porannych.

Drugiego dnia goście zostali zaproszeni na targi prowadzone przez Menedżera ds. rozwoju sieci NexusAuto, Rafała Kędziorka. Odwiedzający mogli otrzymać fachowe porady techniczne, ale również przetestowano ich poziom wiedzy podczas konkursów z nagrodami. W tej części udział wzięli także dealerzy samochodowi marek: Audi, Skoda, Toyota, Lexus, BMW i Mercedes. Prócz prezentowanej oferty zainteresowani mogli skorzystać z jazd testowych.

Kolejną atrakcja sobotniego dnia było szkolenie, które poprowadził Marcin Prokop. Prezenter i prowadzący wielu programów telewizyjnych, w tym motoryzacyjnych wprowadził obecnych w tajniki tworzenia marki osobistej i radzenia sobie w nowoczesnym świecie technologii. Wieczorną część jubileuszowego spotkania uświetniły występy stand-uperów: Arkadiusza Jaksy Jakszewicza i Wiolki Walaszczyk.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!