Nowość w ofercie Inter Parts – odzież robocza MBHP

27 kwietnia 2021, 20:50

Odzież robocza i ochronna stanowią podstawowy środek ochrony pracy we wszelkich branżach i gałęziach przemysłu. W ofercie Inter Parts pojawiła się odzież robocza marki MBHP.

Kolekcje MBHP zostały zaprojektowane i sklasyfikowane w taki sposób, aby spełnić wymagania różnych specjalistów od branży motoryzacyjnej, przez budowlaną, po inżynieryjną. Odzież MBHP oferuje rozwiązania, które uwzględniają możliwość łączenia kurtek, spodni, kombinezonów, polarów i innych elementów odzieży tak, aby uzyskać idealne kombinacje adekwatne do Twoich potrzeb. Ubrania są wielofunkcyjne i sprawdzą się zarówno przy użytkowaniu wewnętrznym jak i zewnętrznym.

W ofercie MBHP znajduje się aż 6 różnych kolekcji:

  • Kolekcja PRYMUS (marka Premium) zaprojektowana z myślą o fachowcach ceniących sobie szyk, wygodę oraz jakość zastosowanych dodatków i wzmocnień. Jest to model bardzo uniwersalny i praktyczny.
  • Kolekcja STEFAN – czerwone wstawki w tej kolekcji i większa przewaga bawełny, podkreślają jej bardzo dynamiczny charakter.
  • Kolekcja KAZIK – zastosowane wstawki w tej kolekcji z elastycznym materiałem pod kolanami i w pasie krzyżowym, usprawnią pracę niejednemu pracownikowi. Kolekcja obejmuje szeroką gamę odzieży.
  • Kolekcja MARIAN – jej krój zapewnia wielofunkcyjność odzieży, dzięki czemu sprawdzi się w wielu branżach.
  • Kolekcja MIETEK – to wybór, gdy potrzebujesz trwałego i dobrze wyglądającego materiału na odzież w niskiej cenie.
  • Kolekcja ROBERT- kombinezon jednoczęściowy stylizowany na wzór kombinezonu rajdowego.

Na specjalne życzenie klienta odzież może być oznaczona trwałymi metodami haftu i nadruku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 28 kwietnia 2021, 13:47 0 0

stefan kazik mietek marian pełna profeska jak widać

Odpowiedz