Uroczystość 30-lecia CAIRO-soft w Naterkach

5 czerwca 2023, 15:13

Z okazji 30-lecia CAIRO-soft odbyła się konferencja z udziałem klientów i partnerów firmy. Impreza odbyła się 2 czerwca 2023 r. w Hotelu Mazury Golf & Country Club w Naterkach.

Świętowanie 30. urodzin CAIRO-soft

Podczas części oficjalnej Prezes – Wojciech Krakowski przybliżył historię CAIRO-soft, następnie COO – Marek Wróbel opowiedział o nowościach w portfolio produktów oraz o udoskonaleniach w istniejących już systemach. Swoje prezentacje przedstawili też zaproszeni Goście na co dzień współpracujący z CAIRO-soft.

Część oficjalną zakończył urodzinowy tort oraz wręczenie statuetek wyróżnionym Klientom i Partnerom. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Auto Land Polska, Inter Parts, AS-PL, Auto – Partner, RODON, M-MOT oraz TecAlliance.

Całość zakończyła się na polu golfowym, gdzie Goście mieli okazję wzięcia udziału w Akademii Golfa prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów. Rozegrany został także Pierwszy Turniej o Puchar Prezesa CAIRO-soft. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim Gościom dziękujemy za przybycie i wspólne świętowanie tego wyjątkowego jubileuszu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!