Menu

Denckermann

Nowe filtry Denckermann z technologią Silver ION

Denckermann wprowadził do swojej oferty nowe filtry kabinowe. Są to czterowarstwowe, antybakteryjne i antywirusowe filtry wykorzystujące technologię SILVER ION.

Zaciski hamulcowe w ofercie Denckermann

Do oferty Denckermann dołączyła właśnie nowa linia produktowa – zaciski hamulcowe. Wśród ponad 300 rodzajów zacisków do najbardziej popularnych marek i modeli znaleźć można również zaciski dwutłoczkowe do bardziej wymagających aut. Denckermann w ofercie posiada również produkty do aut z elektrycznym hamulcem ręcznym. Te części udostępnione są w wersji z silniczkiem, jak również w opcji […]

Kolejne nowości w Denckermann

Do gamy produktów oferowanych przez firmę Denckermann właśnie dołączyły paski wielorowkowe i sprężyny zawieszenia. Oferta zawiera obecnie ponad 300 pozycji do wszystkich najpopularniejszych aut.

Nowe produkty Denckermann z linii amortyzatorów pneumatycznych

W sprzedaży pojawiło się właśnie kolejnych 15 referencji z linii amortyzatorów pneumatycznych. Na uwagę w szczególności zasługują amortyzatory i miechy do Audi Q7 produkowanych w latach 2006 – 2015. Wszystkie wymienione poniżej produkty są już dostępne w sprzedaży.

Nowa linia sprzęgieł w Denckermann

Oferta sprzęgieł Denckermann obejmuje blisko 1000 referencji, pokrywając 95% parku samochodowego w Europie.

Filtry kabinowe – przegląd polskiego rynku

Filtr kabinowy należy wymieniać przynajmniej raz w roku, o czym mechanicy powinni przypominać swoim klientom, także we własnym interesie. Które filtry warto polecać? Tej kwestii nie rozstrzygniemy – przyjrzeliśmy się za to ofercie producentów, dostępnej na polskim rynku.

Nowości zawieszenia Denckermann

Denckermann wprowadził do swojej oferty 9 nowych referencji zawieszenia.

Denckermann z Gazelą Biznesu

Firma Denckermann po raz piąty otrzymała nagrodę Gazeli Biznesu, która jest przyznawana najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom.

Nowe amortyzatory w ofercie Denckermann

W sierpniu pojawiło się w ofercie Denckermann kilka nowych referencji amortyzatorów. To kolejny etap rozwoju linii amortyzatorów, oprócz popularnych modeli jak CITROEN C3, czy HYUNDAI I20, pojawiły się amortyzatory do BMW 7 model E65. Szczegółowa lista nowości w tabeli.

Mocowania amortyzatorów – nowość w ofercie DENCKERMANN

Firma DENCKERMANN wprowadziła do sprzedaży pierwsze zestawy mocowań amortyzatorów. 

Denckermann to polski producent i dystrybutor części samochodowych, posiadający w ofercie ponad 20 tys. referencji produktów w kilkunastu liniach produktowych. Centrala firmy oraz jej główny magazyn, mieszczą się w Warszawie. Polem działania firmy Denckermann jest rynek wtórny części – aftermarket. Przedsiębiorstwo działa na rynku międzynarodowym. Szczególnie znane na rynku produkty Denckermann, na temat których można znaleźć opinie użytkowników to m.in. amortyzatory, filtry, wahacze, klocki i tarcze hamulcowe, drążki kierownicze, łożyska, piasty, wycieraczki itd. Denckermann posiada własny katalog części, prowadzi także szkolenia dla handlowców i mechaników. Więcej na temat oferty i działalności firmy można przeczytać w artykułach z tej kategorii.