Menu

Denckermann

Fotorelacja z targów Automechanika Birmingham 2023

Automechanika Birmingham to jedna z najważniejszych wystaw targowych na brytyjskim rynku motoryzacyjnym. Biorą w niej udział m.in. producenci części zamiennych, działający zarówno na rynku OE jak i aftermarkecie. Tegoroczna edycja odbyła się po 4 latach pandemicznej przerwy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które zrobiliśmy podczas zwiedzania przestrzeni targowej.

Nowości w ofercie cewek zapłonowych firmy Denckermann

Firma Denckermann to dostawca cewek zapłonowych, który oferuje szeroką grupę produktów i stale rozszerza swoją ofertę. Producent ma na uwadze jakość i projektuje cewki tak, aby mogły zapewnić parametry porównywalne do wyposażenia oryginalnego. W jaki sposób powstają cewki zapłonowe Denckermann? Idea układów zapłonowych w samochodach ma już ponad 100 lat. Mniej więcej w 1911 roku, […]

Zębatki pasków rozrządu w ofercie Denckermann

Marka Denckermann wprowadziła do swojej oferty grupę zębatek pasków rozrządu. W ten sposób gama produktów osprzętu silnika pod postacią pasków, napinaczy i rolek powiększyła się o kolejną grupę.

Zawory EGR w ofercie Denckermann

Denckermann kontynuuje wprowadzanie nowych linii produktowych. Jedna z najświeższych grup to zawory EGR. Nowa linia oznaczona jest numerem E400*** (gwiazdki oznaczają kolejne numery).

Nowe filtry Denckermann z technologią Silver ION

Denckermann wprowadził do swojej oferty nowe filtry kabinowe. Są to czterowarstwowe, antybakteryjne i antywirusowe filtry wykorzystujące technologię SILVER ION.

Zaciski hamulcowe w ofercie Denckermann

Do oferty Denckermann dołączyła właśnie nowa linia produktowa – zaciski hamulcowe. Wśród ponad 300 rodzajów zacisków do najbardziej popularnych marek i modeli znaleźć można również zaciski dwutłoczkowe do bardziej wymagających aut. Denckermann w ofercie posiada również produkty do aut z elektrycznym hamulcem ręcznym. Te części udostępnione są w wersji z silniczkiem, jak również w opcji […]

Kolejne nowości w Denckermann

Do gamy produktów oferowanych przez firmę Denckermann właśnie dołączyły paski wielorowkowe i sprężyny zawieszenia. Oferta zawiera obecnie ponad 300 pozycji do wszystkich najpopularniejszych aut.

Nowe produkty Denckermann z linii amortyzatorów pneumatycznych

W sprzedaży pojawiło się właśnie kolejnych 15 referencji z linii amortyzatorów pneumatycznych. Na uwagę w szczególności zasługują amortyzatory i miechy do Audi Q7 produkowanych w latach 2006 – 2015. Wszystkie wymienione poniżej produkty są już dostępne w sprzedaży.

Nowa linia sprzęgieł w Denckermann

Oferta sprzęgieł Denckermann obejmuje blisko 1000 referencji, pokrywając 95% parku samochodowego w Europie.

Filtry kabinowe – przegląd polskiego rynku

Filtr kabinowy należy wymieniać przynajmniej raz w roku, o czym mechanicy powinni przypominać swoim klientom, także we własnym interesie. Które filtry warto polecać? Tej kwestii nie rozstrzygniemy – przyjrzeliśmy się za to ofercie producentów, dostępnej na polskim rynku.

Denckermann to polski producent i dystrybutor części samochodowych, posiadający w ofercie ponad 20 tys. referencji produktów w kilkunastu liniach produktowych. Centrala firmy oraz jej główny magazyn, mieszczą się w Warszawie. Polem działania firmy Denckermann jest rynek wtórny części – aftermarket. Przedsiębiorstwo działa na rynku międzynarodowym. Szczególnie znane na rynku produkty Denckermann, na temat których można znaleźć opinie użytkowników to m.in. amortyzatory, filtry, wahacze, klocki i tarcze hamulcowe, drążki kierownicze, łożyska, piasty, wycieraczki itd. Denckermann posiada własny katalog części, prowadzi także szkolenia dla handlowców i mechaników. Więcej na temat oferty i działalności firmy można przeczytać w artykułach z tej kategorii.