Nowości w ofercie cewek zapłonowych firmy Denckermann

4 maja 2023, 14:52

Firma Denckermann to dostawca cewek zapłonowych, który oferuje szeroką grupę produktów i stale rozszerza swoją ofertę. Producent ma na uwadze jakość i projektuje cewki tak, aby mogły zapewnić parametry porównywalne do wyposażenia oryginalnego. W jaki sposób powstają cewki zapłonowe Denckermann?

Cewki zapłonowe Denckermann

Idea układów zapłonowych w samochodach ma już ponad 100 lat. Mniej więcej w 1911 roku, niejaki Charles Kettering opracował układ zapłonowy dla jednego z największych producentów aut. Miniaturyzacja, postęp technologiczny, większe wymagania dotyczące emisji spalin i oszczędności paliwa spowodowały, że od tego czasu układy zapłonowe przeszły wiele zmian i udoskonaleń.

Do niedawna oferta Denckermann obejmowała około 150 pozycji. Obecnie jest sukcesywnie rozwijana o kolejne produkty. Pośród sprzedawanych pozycji znajdują się:

  • cewki jednobiegunowe współpracujące z rozdzielaczem zapłonu – przykładowo E100007
  • cewki dwubiegunowe – przykładowo E100069
  • cewki naświecowe jednobiegunowe indywidualne – przykładowo E100001
  • systemy cewek naświecowych jednobiegunowych – przykładowo E100003

Do produkcji cewek, firma Denckermann wykorzystuje tylko wysokiej jakości przewody i powłoki odporne na pęknięcia. Przewody są odizolowywane specjalną żywicą epoksydową, która służy ich zabezpieczeniu oraz utrzymaniu w separacji. Wszystko to ma zapewnić jakość porównywalną do wyposażenia oryginalnego – oferować maksymalną moc oraz wydajność, a także pewność działania. Pełna oferta tej grupy produktowej jest dostępna u dystrybutorów marki Denckermann.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!