Zaciski hamulcowe w ofercie Denckermann

27 sierpnia 2020, 11:38

Do oferty Denckermann dołączyła właśnie nowa linia produktowa – zaciski hamulcowe. Wśród ponad 300 rodzajów zacisków do najbardziej popularnych marek i modeli znaleźć można również zaciski dwutłoczkowe do bardziej wymagających aut. Denckermann w ofercie posiada również produkty do aut z elektrycznym hamulcem ręcznym. Te części udostępnione są w wersji z silniczkiem, jak również w opcji pozbawionej tego elementu.

Każdy produkt wyposażony jest w zestaw osłon przeciwpyłowych i uszczelek odpornych na działanie warunków atmosferycznych oraz płynu hamulcowego. Zaciski hamulcowe są kolejną grupą produktową dotyczącą układu hamulcowego. W ofercie marki Denckermann znajdują się już takie części jak: tarcze, bębny hamulcowe, klocki, szczęki, zestawy montażowe klocków i szczęk, czujniki ABS, oraz zużycia klocków.

Nowe produkty są już dostępne w magazynie, zaś szczegóły oferty można znaleźć u regionalnych dystrybutorów.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Marek Wójcik, 11 listopada 2020, 14:34 2 -1

Jakość tragiczna kupiłem 2 zaciski z denckermanna oba ciekły od samego poczatku, wymienili od ręki, po czym po 2 tygodniach znów zaczął jeden z nich puszczac płyn. rozebrałem i uszczelka byla zmiazdzona. Nie polecam chyba ze mialem takiego pecha

Odpowiedz